STRAFFEN OFFICIEEL ORGAAN HUIS- EN GEDRAGSREGELS b. Over elk voorstel wordt naar volgorde van indiening gestemd, tenzij het later ingediende voorstel door de voorzitter van verdere strekking dan het vorige wordt geacht; dan wordt eerst of uitsluitend over het later ingediende voorstel gestemd, tenzij de vergadering met tenminste twee/derde der geldig uitgebrachte stemmen anders beslist. c. Worden op een voorstel amendementen ingediend, dan komen deze vóór het voorstel in stemming en wel volgens de volgorde van indiening, tenzij een later ingediend amende ment door de voorzitter van verdere strekking dan een daarvoor ingediend amendement wordt geacht; dan wordt eerst of uitsluitend over het later ingediende amendement gestemd, tenzij de vergadering met twee/derde der geldig uitgebrachte stemmen anders beslist. Artikel 13 1Straffen als bedoeld in artikel 7 lid 3 van de statuten worden gepubliceerd in het officieel orgaan. 2. Bij ontzetting uit het lidmaatschap wordt betaalde contributie niet, ook niet ten dele, terugbetaald. W Artikel 14 la. Het bestuur bepaalt op welke wijze de officiële mededelingen ter kennis van de leden wor den gebracht, b. De wijze waarop dit geschiedt wordt de leden medegedeeld. 2. Voor de uitgave van het officieel orgaan is de le secretaris verantwoordelijk. Artikel 15 Alcohol en drugs 1Begripsbepaling alcoholhoudende dranken. a. Zwak-alcoholhoudende drank: bier, wijn en gedistilleerd met minder dan 15% alcohol Sterke drank: gedistilleerd met 15 alcohol of meer. 2a. Verkoop van alcoholhoudende drank aan personen jonger dan 16 jaar is verboden. b. Verkoop van sterke drank aan personen jonger dan 18 jaar is verboden. c. Geen alcoholhoudende drank wordt verstrekt als dit leidt tot verstoring van de openbare orde, veiligheid of zedelijkheid. Er wordt geen alcoholhoudende drank verstrekt aan dronken personen, e. Er wordt geen alcohol geschonken aan (bege)leiders en trainers van de jeugd tijdens de uitoefening van hun functie of aan personen die fungeren als chauffeur bij het vervoer van spelers. 27

Statuten en reglementen | 2001 | | pagina 27