RECHTEN VAN DE LEDEN 5a. Indien de verschuldigde contributie niet op 31 oktober van het lopende jaar is voldaan, zal het bestuur overgaan tot het opleggen van een boete en is vanaf die datum het lid deelname aan oefeningen en/of wedstrijden ontzegd, tot het tijdstip waarop aan alle financiële verplichtingen (waaronder contributie, toeslag en boetes) zijn voldaan. b.Indien op 31 mei van het lopende verenigingsjaar niet aan alle financiële verplichtingen is voldaan wordt overgegaan tot ontzetting uit het lidmaatschap. 6. Opzettelijke beschadiging van eigendommen van de vereniging of van de door haar in huur of bruikleen genomen goederen komt voor rekening van de dader(s). Het bestuur bepaalt de te betalen schadevergoeding. 7. Verandering van adres moet binnen 8 dagen schriftelijk aan de 2e secretaris worden gemeld. Adreswijzigingen worden in het cluborgaan gepubliceerd. Artikel 6 1. De ereleden hebben geen financiële verplichtingen tegenover de vereniging, doch staan overigens wat hun rechten en verplichtingen betreft gelijk met senior leden. 2. De ereleden kunnen op verzoek van het bestuur de bestuursvergaderingen bijwonen. Zij ontvangen dan tijdig de agenda. 3. Leden van verdienste worden op hun verzoek vrijgesteld van financiële verplichtingen tegenover de vereniging, doch staan overigens wat hun rechten en verplichtingen betreiL gelijk met senior leden. 4. Jong-senior, senior en 60+ leden hebben het recht tot: a. tijdige toezending van het officieel orgaan van de vereniging als bedoeld onder artikel 14 van dit reglement. b. toegang tot de clubavonden, c. deelneming aan oefeningen en, voor zover daartoe opgesteld door de desbetreffende trainer en/of commissie, aan (oefen)wedstrijden, d. het bijwonen van de algemene vergaderingen, het daarin deelnemen aan de beraadslagin gen, het doen van voorstellen, het indienen van amendementen en het uitbrengen van twee stemmen, e. gratis toegang tot de thuis te spelen competitiewedstrijden van de vereniging, f. het voorstellen van kandidaat-leden en g. het schriftelijk indienen van voorstellen en stellen van kandidaten aan de algemene ver gadering. h. toetreding tot "De Zilveren Ploeg" indien men 25 jaar aaneengesloten lid van de vereni ging is geweest en de leeftijd van 35 jaar heeft bereikt. i. benoemd te worden tot "Ridder" indien men 50 jaar aaneengesloten lid van de vereniging is geweest. 5. Junioren en pupillen hebben het recht tot: a. tijdige toezending van het officieel orgaan van de vereniging als bedoeld onder artikel \9 van dit reglement. 20

Statuten en reglementen | 2001 | | pagina 20