BIJZONDERE VOORWAARDEN VERPLICHTINGEN VAN DE LEDEN 3a. Voor E- en F pupillen zal mits er ruimte is in de desbetreffende categorie, de voorzitter van de jeugdcommissie op basis van de volgorde van binnenkomst van het aanmeldingsformulier de kennismakingscommissie adviseren. 3b. Alle overige aanvragen van kandidaat-leden zullen, indien er plaats is in de beti effende leeftijdscategorie, worden uitgenodigd voor een gesprek met de kennismakingscommissie. 4. Een technische commissie kan onderzoek doen naar de geschiktheid op voetbal technisch gebied van de kandidaat. 5. Na een positief besluit van de commissie(s) publiceert de 2e secretaris de naam en het adres van het kandidaat-lid in de eerstvolgende uitgave van het cluborgaan. Tegen een negatief advies is geen beroep mogelijk. 6. Bezwaren tegen de aanneming van het kandidaat-lid dienen binnen 7 dagen na de publi catie bij de 2e secretaris per aangetekend schrijven te worden ingediend. De bezwaar schriften moeten met redenen omkleed zijn en worden op de eerstvolgende bestuursver gadering als ingekomen stuk behandeld. 7. Van al dan niet aanneming als lid door het bestuur wordt de kandidaat binnen 7 dagen nadien door de 2e secretaris bericht gezonden. 8. In bijzondere gevallen kan het bestuur direct tot aanneming van kandidaat-leden overgaan. 9. Een gedeballoteerd kandidaat kan eerst na 1 jaar weer worden voorgesteld. W Artikel 4 la. De overgang van junior A-lid naar jong-senior lid kan door het bestuur worden afgewezen, b. De overgang van donateur naar pupil-, junior-, jong-senior-, 60+- of senior lid kan door het bestuur worden afgewezen. 2. De overgang van een (jong-) senior lid van het zondagvoetbal naar het zaterdagvoetbal en vice versa behoeft de toestemming van het bestuur. 3. Door verkrijging van het lidmaatschap wordt men tevens lid van de K.N.V.B. Artikel 5 1. Ieder lid wordt geacht de statuten en het huishoudelijk reglement te kennen. 2. Alle leden ontvangen bij hun toetreding een exemplaar van de statuten en van het huis houdelijk reglement. Bij eventuele geschillen kan een lid er zich niet op beroepen de statuten en het huishoudelijk reglement niet te hebben ontvangen. II In een eventueel tekort kan de algemene vergadering door een hoofdelijke omslag voorzien. 1 Alle door de algemene vergadering genomen besluiten zijn bindend voor alle leden, onge acht of deze tegenwoordig waren bij het nemen van het besluit. De leden zijn gehouden tot een goede uitvoering ervan mee te werken. 19

Statuten en reglementen | 2001 | | pagina 19