^De sportiviteitsprijs van het district Amsterdam werd op zaterdag 7 november 1992 uitgereikt door AVB-bestuurslid de heer Harry nog niet had meegemaakt. Mede door de 3-0 thuisoverwin ning op het laaggeklasseerde Roodenburg een week eerder staat de A1 nu samen met UW en Hollandia op de eerste plaats. Als we met beide voetjes op de vloer blijven en be heerst blijven voetballen zitten er misschien nog meer mooie resultaten in het Coca Cola-vet. Zaterdag a.s. weten we al weer iets meer, want dan komt Hollandia op bezoek. Komen jullie nu ook eens de A1 aanmoedigen? De A1 rekent er op. De andere 32 jeugdteams van AFC deden het soms bijna even goed als de A1maar ook het omgekeerde was het geval. Zo verloor de A2 na een flitsende competitiestart (10 uit 6) twee keer op rij (3-4 WA/Spartaan en 1-2 DWV) en dat was na tuurlijk een hele teleurstelling. Maar de A2 is een sterk elftal dat ongetwijfeld de overwinningsdraad weer oppakt. Na een 3-1 nederlaag tegen koploper Roda '23 herstelde de A3 zich uitstekend en won met 3-1 van Voorland. Chanan Weijel maakte een wereldgoal. De andere scores waren van Patrick Hannema en Rogier den Dekker. De B1 versterkte z'n positie dooreen mooie 4-2 overwinning op DWV en een 2-2 gelijkspel tegen Hoofddorp. De B2 kreeg in twee wedstrijden 18 doel punten tegen en stelde daar één treffer tegenover. Leuk is na tuurlijk anders. Maar er zijn naar ik hoop betere tijden op komst. De B3 verloor (2-7 tegen KBV) en won (15-4 tegen Ab coude) met ruime cijfers, het lijkt wei bridge. De C's doen het dit seizoen over de volle breedte goed. De C1 won van Buitenveldert (4-1) en speelde gelijk tegen Pancrati- us, de C2 verloor met 1-0 van koploper Athletico (niet uit Ma drid, maar uit Noord) en speelde met 4-4 gelijk tegen de CB- 'li ".Hessels, jeugdvoorzitter van het district aan de E2 van AFC. ,A i v i:. J, I Pi '^afgewerkt. In totaal werden er 63 jeugdwedstrijden gespeeld, .waarvan er 25 winnend werden beëindigd, 21 verloren en 7 '"gelijk gespeeld. Een behoorlijk resultaat. Veel teams kwamen .uit in een andere resp. hergegroepeerde afdeling. De uitsla- gen wijzen erop dat in het algemeen de herindeling redelijk tot "goed is verlopen. Een enkel earn vormt hierop een uitzonde- '.ring. De jeugdcommissie doet er alles aan om deze situatie ^verandering te brengen. ^In de uitslagenreeks springt één uitslag erdaverend uiten dat jis het resultaat van de wedstrijd van onze A1 tegen RVC in Rijs- '"wijk afgelopen zaterdagmiddag. Voor deze wedstrijd nam "RVC met 8 uit 8 een goede middenpositie in op de ranglijst, terwijl AFC met 10 uit 7 een keurige tweede plaats innam. Er ^3was dus alle reden aan te nemen dat onze A1 een moeilijke, in '.ieder geval geen eenvoudige klus te klaren had. En de eerste "twintig minuten wezen ook in deze richting. RVC en AFC hiel- '^den elkaar met niet al te flitsend spel in evenwicht. Alles werd '".anders toen Dennis Kats Bas Visser op de vleugel bediende. ^"De schitterende voorzet werd vervolgens even magnifiek 5door captain Rogier de Jong ingekopt. Het ijs was gebroken '.en nog voor rust scoorde Rogier nog twee keer. Na rust zette '"AFC er nog een tandje bij en scoorder er vrolijk op los. Na doel- ^punt nummer 4 van Rogier, die een hattrick nog niet genoeg 1 vond, scoorden Bas Visser en Germain Poupon ieder twee '5keer en bracht topscorer Offer v.d. Heijden met één doelpunt z'n totaal op 8. RVC redde de eer, hetgeen de eindstand be- ''paalde op 1-9. Een unieke score, die Cees Jochems in z'n 'reeds 10jaardurende loopbaan als teambegeleider van de A1 12

Schakels (clubbladen) | 1992 | | pagina 12