LIGCINft TERREINEN
VETERANEN
PROGRAMMA ZONDAG 18 SEPTEMBER
C Senioren
rr 14.30 uur: AFC - Stormvogels, hoofdveld
si 11.30 uur: AFC 2 - RKAVIC 2, hoofdveld
h 11 -30 uur: Argon 2 - AFC 3
w 12.00 uur: SV Diemen 2 - AFC 4
V 11 -30 uur: Naarden '79 2 - AFC 5
tr 14.30 uur: AFC 6 - WMS 4 (212), 1e veld
F 12.00 uur: AFC 7 - ZSGO 3 (218), 4e veld
ri 12.00 uur: AFC 8 - Ookmeer 2 (312), 3e veld
w 12.00 uur: KBV 8 - AFC 9 (323), 4e veld
v 14.30 uur: AFC 10 - Muiden 4 (324), 4e veld
V 14.30 uur: AFC 11 - Aalsmeer 6 (413), 2e veld
jr 12.00 uur: AFC 12 - Oman '86 5 (424), 2e veld
v 10.00 uur: AFC 13 - Germaan 5 (425), 3e veld
il
v Junioren
e 12.00 uur: AFC A1 - DCG A1 (IR)
t, 10.00 uur: DCG A2 - AFC A2 (502), 3e veld
r 10.00 uur: AFC A3 - St. Martinus A2 (512), 4e veld
V 14.30 uur: AFC A4 - Y-boys A1 (522), 3e veld
c 12.00 uur: DCG B1 - AFC B1, 3e veld
c 12.00 uur: DCG B2 - AFC B2 (613), 3e veld
10.00 uur: AFC B3 - Aalsmeer B1 (611), 2e veld
v 9.30 uur: NEA B1 - AFC B4 (623), 1e veld
c 10.00 uur: Ajax C1 - AFC C1 (701), 2e veld
j 14.30 uur: Waterwijk C/B - AFC C2 (714), 2e veld
e
t
f PROGRAMMA ZATERDAG 24 SEPTEMBER
Senioren
14.00 uur: Germaan - AFC Zat 1 (025), 1e veld
n 14-30 uur: AFC Zat 2 - DWSV '61 2 (043), 2e veld
12.00 uur: Nedlloyd 4 - AFC Zat 3 (050), 2e veld
14.30 uur: AFC Zat 4 - V&V 6 (058), 3e veld
I 14.30 uur: AFC Zat 5 - Rood Wit/A 5 (064), 4e veld
10.00 uur: Wartburgia 6 - AFC Zat 6 (069), 1e veld
12.00 uur: AFC Zat 7 - VVGA
15.00 uur: AFC Vet. - HBS Vet., 1e veld
Junioren
10.00 uur: KBV D1 - AFC D1 (808), 1e veld
11.00 uur: Sloterpark D1 - AFC D2 (810), 2e veld
10.00 uur: AFC D3 - Volewijckers D3 (812), 2e veld
10.30 uur: Neerlandia E/D - AFC E1 (905) 1e veld
11.00 uur: AFC E2 - KBV E2 (908), 2e veld
10.00 uur: AFC E3 - DCG E3 (914), 1e veld
11.00 uur: AFC E4 - OSV E4 (916), 3e veld
10.00 uur: KBV F1 - AFC F1 (956), 3e veld
10.00 uur: Buitenveldert F1 - AFC F2 (957) 2e veld
11.00 uur: AFC F3 - DCG F3 (959), 1e veld
PROGRAMMA ZONDAG 25 SEPTEMBER
Senioren
14.00 uur: RVC 1 - AFC 1
11.30 uur: RCH 2 - AFC 2
11.30 uur: AFC 3 - UW 2, hoofdveld
14.30 uur: AFC 4 - ZSGO 2, hoofdveld
14.30 uur: AFC 5 - RKDES 2, 1e veld
12.00 uur: Rood Wit/A 5 - AFC 6 (212), 4e veld
12.00 uur: Gold Star 2 - AFC 7 (218), Ie veld
14.30 uur: KBV 7 - AFC 8 (312), 4e veld
14.30 uur: AFC 9 - Schinkelhaven 2 (323) 3e veld
14.00 uur: OVVO 5 - AFC 10 (324), 2e veld
14.30 uur: Nautilus 4 - AFC 11 (413), 2e veld
14.00 uur: TOB 5 - AFC 12 (424), 2e veld
12.00 uur: Pancratius 11 - AFC 13 (424), 2e veld
8
Junioren
12.00 uur: Argon A1 - AFC A1 (IR)
12.00 uur: AFC A2 - Germaan A1 (502), 3e veld
12.00 uur: NFC A2 - AFC A3 (512), 3e veld
14.30 uur: DWV A3 - AFC A4 (522), 3e veld
12.00 uur: AFC B1 - Roda '23 B1, 1e veld
10.00 uur: AFC B2 - Zeeburgia B3 (613), 2e veld
10.00 uur: St. Martinus B1 - AFC B3 (611), 1e veld
12.00 uur: AFC B4 - RKAVIC B2 (623), 2e veld
10.00 uur: AFC C1 - DWV C1 (701), 3e veld
12.00 uur: AFC C2 - DWS C2 (714), 4e veld
Waterwijk - Sportpark De Korver, Havendreef, Stedenwiik
Zuid, Almere-Zuid
Naarden '79 - Gem. Sportpark achter Sporthal de Lunel
Naarden
RVC - Gem. Sportpark Schaapweg, Rijswijk
RCH - Heemsteeds Sportpark, Sportparklaan, Heemstede
V&V - Sportpark Ookmeer
KMVZ - Sportpar Elzenhage
Germaan - Sportpark De Eendracht
Nedlloyd - Sportpark De Schinkel
Wartburgia - Sportpark Drieburg
Neerlandia - Sportpark Riekerhaven
Nautilus - Sportpark Sportlaan, Janselaan, Amstelveen
DCG, Sportpark Ookmeer, Amsterdam-West, tel. 13 92 09.
NEA, J. Persijnstraat, Ouderkerk a/d Amstel, tel. 02963 -
35 02.
Ajax, Sportpark Voorland, Amsterdam-Oost tel
93 51 33/93 36 561.
Argon, Sportpark Gemeentecomplex Hoofdweg, Mijdrecht,
t©l. 02979 - 8 18 86.
NFC, Sportlaan, Amstelveen-Zuid, tel. 41 26 96.
DWV, Sportpark Elzenhagen, Amsterdam-Noord tel
36 91 95.
St. Martinus, Sportpark Overburg, Amstelveen tel
41 38 82.
Diemen, Sportpark Spoorzicht, Diemen, tel. 99 20 48.
RKAVIC, Sportpark Escapade, Amstelveen, tel. 02963 -
17 37.
Roda 23, Noorddammerweg, Amstelveen, tel. 45 18 35.
KBV, Sportpark Riekerhaven, Amsterdam-West tel
17 36 35.
WA, Sportpark Jan van Galen, Amsterdam-West tel
18 87 66.
Swift, Olympiaplein, Amsterdam-Zuid, tel. 76 40 74.
Sloterpark, Sportpark Eendracht, Amsterdam-West tel
11 45 16.
Buitenveldert, Sportpark Buitenveldert, De Boelelaan Am
sterdam-Zuid, tel. 44 55 77.
Rood Wit/A, Sportpark De Weeren, Amsterdam-Noord tel
36 15 96.
OVVO, Sportpark Middenmeer, Amsterdam-Oost tel
94 76 41
Pancratius, Sportcomplex Badhoevedorp, Lindberghstraat
Badhoevedorp, tel. 02968 - 35 07.
De AFC Veteranen namen jl. zaterdag deel aan een toer
nooi bij HBS uit Den Haag, dat dit jaar haar 95-jarig bestaan