55e Jaargang 6 oktober 1975 No. 9 Redactie: F. Reddering Oud Ehrenstein 4 A'dam, tel. 420053 DE EERSTE VIJF De eerste vijf competitiezondagen zitten erop en de kop is er dus af. Zondag staat er geen wedstrijd voor het eerste op het programma en we hebben dus even de tijd om de balans op te maken. Wanneer we eerlijk zijn, moeten we bekennen, dat wij op meer gerekend hadden, dan de vier punten, die wij nu behaald hebben. Natuurlijk hebben we vier punten meer dan het vorig seizoen in de gelijke fase van de competitie en speelden wij reeds drie uitwed strijden, zoals de optimisten onder ons - en dat zijn er velen - aanvoeren, Aan de andere kant weten wij, dat het om de een of andere reden thuis nooit zo naar wens heeft gelopen en beseffen wij, dat de tegenstand dit jaar weer zeer zwaar, wellicht zwaarder dan het vorig seizoen, zal worden. Afgelopen zondag verloren wij in een regelmatige wedstrijd van VUC, Voor de rust kregen wij de beste kansen, maar het houtwerk stond doelpunten van Arie Hommel en John Burke in de weg. Na de rust vielen we terug, zoals ook al in de wedstrijden tegen SDW, Hermes DVS en Aalsmeer gebeurde, en pakte VUC de verdiende overwinning, VUC heeft overigens een goede jonge ploeg, die hoge ogen zal kunnen gooien. In ieder geval hebben de vele toeschou wers een goede en sportieve wedstrijd gezien. De overige seniorenteams doen het over het algemeen goed. Het tweede speelde een merk waardige wedstrijd tegen UW 2. Twintig minuten na rust 4-0 voor, daarna binnen een kwartier 4-3 en vlak voor tijd 5-3, Een kwestie van klantenbinding waarschijnlijk. Het derde is van slag af en verloor voor de tweede maal in successie. Het vierde won tot nu toe alles en staat fier op kop, terwijl ook het vijfde hoog op de ranglijst staat. Wat de jeugd betreft, strijden de "parade-paarden" met wisselend succes. De A-l doet het zonder meer goed in de interregionale. Inmiddels werd de derde overwinning behaald en het vertoonde spel, dat het aanzien meer dan waard is, geeft beloften voor de toekomst. BI en Cl begonnen niet al te best, maar schijnen zich hiervan te herstellen. Deze competitie is nog jong en het maken van prognoses ondoenlijk. Wij menen echter gema tigd optimistisch te mogen zijn en storten ons daarom met een gerust en vrolijk hart in het feest, dat a. s. vrijdag op Goed Genoeg zal losbarsten. U komt toch ook? Tot vrijdag! Dit is de Schakel die komt binden, De oude club aan d'oude vrinden.

Schakels (clubbladen) | 1975 | | pagina 1