OGER Search sudtours het merendeel in het See Buy Fly shopping center. In de luxe parfumerieën bestaat het assortiment uit alle bekende en gerenommeerde parfum- cosmeticamerken. Daarnaast vindt men meerdere drogisterijen en zonnebrillenwinkels. Kappé bestaat voor en door mensen. Men werkt professioneel met eigentijdse technieken, maar bij alles blijft de mens voorop staan. Haar missie is: 'Professionalism with a human face'. www.kaDDe-int.com Postbus 3065, 2130 KB Hoofddorp, 020 4058400 MEEÜS' Goed geregeld dus. Meeüs Als een van de grootste landelijke dienst verleners op het gebied van verzeke- vringen, hypotheken en onroerend goed biedt Meeüs klanten een breed scala aan specialistische producten en diensten. De kracht van de ruim 2500 mede werkers en 125 vestigingen tellende organisatie schuilt in de combinatie van persoonlijke aandacht, specialistische kennis en onafhankelijke dienstverlening. Als grote speler kan Meeüs adequaat inspelen op nieuwe markt ontwikkelingen en technologieën en onder gunstige voorwaarden scherp inkopen. Onze vestigingen voorzien bovendien in kennis van de regio en persoonlijke aandacht voor de klant. Dat maakt Meeüs tot een unieke speler in de markt. We durven dan ook zonder omwegen te stellen: Meeüs, goed geregeld dus! www.meeus.com Gelderlandplein 75E, 1082 LV Amsterdam, 020-3018686 Oger Fashion De winkels van Oger zijn ingericht als een soort herensociëteit. Klanten krijgen een kopje koffie of glaasje wijn en het opbou wen van een persoonlijke relatie tussen klant en verkoopadviseur staat hoog in het vaandel. Oger doet dit op z'n Italiaans. Je koopt niet zomaar een pak, je ziel wordt bekleed. Naast de eigen lijn 'Dressed for Success' (semi-handgemaakte pakken voor startende pakdragers) verkoopt Oger voornamelijk Italiaanse topmerken, zoals Borrelli, Etro, Corneliani en Zegna. Boven de winkel bevindt zich de 'Boardroom'; een exclusieve ruimte waar klanten op afspraak ontvangen worden om zich in alle rust en privacy te laten adviseren. Bij Oger vindt u ook shirts, dassen, schoenen, casual kleding en accessoires zoals geuren en luxe schoenpoetsboxen. www.oaer.nl PC Hooftstraat 75-81, 1071 BP Amsterdam, 020-6768695 www.searchbv.nl Search De vier onafhankelijke bedrijven van Search ondersteunen hun opdrachtge vers op de gebieden milieu, arbeidsom standigheden en kwaliteitszorg. Hierbij vormt het begrip duur zaamheid een integraal onderdeel van ieder project. Het dienstenpakket is breed. Milieukundige of arbotechnische onderzoeken, aankoopinspecties, de begeleiding van saneringen, advisering bij sloop, renovatie of nieuwbouw, het opstellen van procesbeheersingssystemen en het [multimediaal) opleiden van medewerkers zijn slechts enkele voorbeelden van de zaken die Search al jarenlang worden toevertrouwd. Wilt u weten wat Search voor u kan betekenen? Bel 0413-292982 of kijk op: www.searchbv.nl Hoofdkantoor: Meerstraat 7, 5473 ZH Heeswijk [N.Br.) VLIEGVAKANTIES Sudtours lflieguakanties Sudtours Vliegvakanties is een in 1981 opgericht familiebedrijf. Klein begonnen in de Ferdinand Bolstraat in Amsterdam en uitgegroeid tot één van Nederlands grootste vliegtourope- rators, die kwaliteitsvakanties verzorgt naar vakantiebestem mingen rond de Middellandse Zee, Caribbean, Egypte, Dubai en Kenia. Kwaliteit en dienstverlening staan bij Sudtours hoog in het vaandel. Er wordt gevlogen met gerenommeerde lucht vaartmaatschappijen. De Sudtours Reisleiding staat 24 uur per dag klaar op de bestemmingen en alleen de beste accommoda ties in hun klasse worden gecontracteerd. Niet alleen voor een onbezorgde vakantie bent u bij Sudtours aan het juiste adres, ook voor trainingskampen en bedrijfsreizen kunt u terecht. De afdeling Groepsreizen S. Incentives zorgt ervoor dat uw groeps reis tot in de puntjes is geregeld en afgestemd op de specifieke wensen van de groep. In de Amsterdamse Van Baerlestraat ligt het Sudtours Reis bureau met ervaren medewerkers die u graag adviseren en de tijd voor u nemen met als doel u een onvergetelijke vakantie te bezorgen, waar ook ter wereld. Hans Mosselman, oprichter en algemeen directeur van Sudtours, werd in 1999 Reismanager van het Jaar en in 2002 Entrepreneur of the Year. www.sudtours.nl Van Baerlestraat 91, 1071 AT Amsterdam, 020-6640111 TOM MY3HILFIGER Tommy Hilfiger Europa De ontwerpen van Tommy Hilfiger zijn het toppunt van Amerikaanse creativiteit en diversiteit. De kledingcollecties die over de hele wereld aftrek vinden, bestaan uit allerlei verschillende stijlen, van classic preppy tot modern zakelijk. Tommy Hilfiger's eerste collectie stamt uit 1985, sindsdien heeft hij het productaanbod en de distributie van het merk sterk uitgebreid met collecties voor Menswear S. Womenswear, Hilfiger Denim, Tailored, Sport [Ski, Swim, Golf en Fitness S. Training), Kids, Underwear, Footwear, Eyewear, Fragrance, Bags and Travel. Na de lancering van Tommy Hilfiger Europe in 1997 is het merk uitgegroeid tot een van de meest succesvolle "American Lifestyle Brands" op Pan Europees niveau, waarbij het Europese hoofdkantoor in Amsterdam gevestigd is. TH heeft in Nederland Free Standing Stores in Amsterdam, Rotterdam, Maastricht, Den Haag, Groningen, Breda en Arnhem. www.tommv.com Stadhouderskade 6, 1054 ES Amsterdam, 020-5899888 Troostwijk Groep Troostwijk is toonaangevend op het gebied van waardebepalingen. De acti viteiten van de Troostwijk Groep behelzen bedrijfseconomische en verzekeringstaxaties, contra-experti ses, makelaardij in commercieel onroerend goed, vooropnamen en risico-inspecties. De diverse werkmaatschappijen werken zelfstandig, maar in geval van interdisciplinaire of grensover schrijdende opdrachten vindt concrete samenwerking plaats. Deze samenwerking biedt de mogelijkheid om zo klantgericht mogelijk te kunnen opereren. De kwaliteit van de diensten wordt mede hierdoor op peil gehouden en kan voortdurend worden geactualiseerd. Troostwijk dankt haar slagvaardigheid mede aan het uitgebreide wereldwijde kantorennetwerk dat opereert onder de naam ArcaLaudis. www.troostwiik.nl Anderlechtlaan 181, 1066 HM Amsterdam, 020-6666666 Unique 1 Logistics I Uoique Logistics Unique Logistics is een internationaal expeditiebedrijf met 65 eigen kantoren over de gehele wereld verspreid. Binnen de Benelux verzorgt Unique Logistics tal van logistieke activi teiten vanuit haar kantoren en distributiecentra in Hoofddorp/ Schiphol [hoofdkantoor), Rotterdam, Amsterdam, Maastricht, Brussel, Luik en Antwerpen. Ook AFC Vriendelijke Bedrijven behoren tot de relatiekring van Unique Logistics. De activiteiten behelzen internationale lucht -en zeevracht, warehousing, distri butie en oppervlaktevervoer door geheel Europa. www.uniaueloaistics.com Zandsteen 28-30, 2132 MR Hoofddorp, 020-6550010 AFC Seizoen 2006-2007 9

Persmappen | 2006 | | pagina 11