- 6 - Wederom werd door Bestuur en de elftalcommissies, alsmede de overige commissies veel en regelmatig vergaderd. Over al deze zaken uit te wijden, zou te veel tijd van U vergen, doch wij willen volstaan enkele belangrijke kwesties aan te roeren. Allereerst de kwestie trainer. Zoals U v/eet, was onze oud-eerste elftalspeler Chris G-eluk aan het begin van het seizoen 1956/57 bereid de training van onze hoogste elftallen op zich te nemen. Helaas heeft fieluk deze vrijwillig op zich genomen taak niet kunnen be ëindigen en begin December vroeg Chris het Bestuur hem van deze taak te willen ontheffen. Vanaf deze plaats mogen wij Chris G-eluk nog hartelijk danken voor het vele werk in het belang van de vereniging en de spelers verricht. Door dit besluit stond het Bestuur voor een zware taak onmidde- lijke voor een andere trainer te moeten zorgen. Dick Disselkoen, eveneens oud-eerste elftalspeler, bleek onmiddelijk bereid ons uit deze impasse te helpen en nog diezelfde week kon de training onder zijn leiding een aan vang nemen. Hoe hij deze taak vervuld heeft, kan uiteraard hoofdzakelijk de elftalcommissie en daarnaast het Bestuur het best beoordelen, doch wij menen, dat ook de leden in het algemeen hebben kunnen constateren, dat Dick deze training zeer ambitieus en met volle instemming van de spelers heeft verricht. Dick Disselkoen, de vereniging is gie hiervoor veel dank verschuldigd. De training van de jeugd werd door de leden Ben Bonkink en ïies Gerrits o*, verzorgd. Ook hen mogen wij hiervoor onze dank betuigen, '"fycfcjr Een andere Jswoctio was de voetbalpool, die eveneens veel aandacht van het Bestuur vroeg. Zoals U weet, was er helaas voor onze eigen voetbalpool weinig of geen belangstelling en het Bestuur besloot aan de zgn. Amateur •Voetbalpool te gaan deelnemen. De poolcommissie, bestaande uit de Heren Max de Bruin, Jan Scheepstra en Ben Bonkink, kreeg toen handen vol werk en het toen behaalde succes is uitsluitend aan hen en diverse leden-helpers tijdens het weekend, te danken. Jammer was het, dat de vreugde slechts van korte duur was. De Amateurpool werd geliquideerd en de K.H.V.B.-pool kwam tot stand, waarvoor helaas weer weinig belangstelling is. Wij menen ook de Poolcommissie onze hartelijke dank niet teéiogen onthouden. ImX En de derde kw^&£i-«: de enquête onder de leden van de Heren Staats en H.D. Scheepstra. Zoals U weet houdt onze Stichting Goed Genoeg zich bezig met het feit, dat wij t.z.t. van de Wandelweg zullen moeten verdwijnen. Boven genoemde Heren hebben naar aanleiding hiervan de hoofden bij elkaar gesto ken en met het Bestuur besprekingen gevoerd, die/ertoe geleid hebben alle leden een circulaire met een vragenlijstje te zenden, om, tenminste als dit vragenlijstje ingevuld aan genoemde Heren terugkwam, een inzicht te verkrijgen aan welke sporten de leden en hun huisgenoten, buiten de voet balsport, nog meer beoefenen, opdat overwogen kan worden t.z»t. op ons nieuwe terreinencomplex nog meer sporten te gaan beoefenen buiten voetbal, cricket en honkbal. Voor dit initiatief verdienen deze Heren onze hartelijke dank. Het Trainingsfonds werd wederom door Siem de Waal op de hem bekende wijze beheerd. Het komt ons voor, dat de Enquêtecommissie dit jaar uitzonderlijk veel werk W verricht heeft en veel op pad is geweest, de stand van de ledenlijst pet 31 Mei 1957 is tenminste: 14 Ereleden, 6 Leden van Verdienste, 262 werkende leden, 76 Junioren A, 95 Junioren B, 139 welpen en 258 ondersteunende leden, totaal 830^Aetgeen. Ta&^okond, vergeleken bij 31 Mei 1956, een vooruitgang vgji 16 ledenJ^Zo op liet oog lijkt dit niet veel, doch gezien het feit dat er ook vele bedankjes in het afgelopen jaar binnenkwamen, geloven wij dat deze Commissie veel werk heeft verzet. De Pers en Propaganda Commissie ontwikkelde dit seizoen weer vele activiteiten, waarvan de clubkas veel plezier heeft ondervonden» Reeds noemden wij U de Oudejaarsavondviering op 17 Januari 1957, de Feestavond op 16 Maart j.l0 en de Autorallye op 25 Mei 1957. Ook de financieel interessante Bulletinadvertenties komen uit de hoek van de P.& P.C. Deze Commissie leverde onder redactie van de Heer Steensma wederom een goed verzorgde en uiterst stipte "Schakel". Zij verdient dar ook ons aller lof De Stichting Goed Genoeg", zoals U weet samengesteld uit vooraanstaande leden van de Sociëteitsver.A.F.C.A.CoC. en A.B.C, is inmiddels reeds met haar werkzaamheden verband houdende met onze ophanden zijnde verhuizing, begonnen en heeft reeds vele besprekingen gevoerd. Het resultaat van de werkzaamheden van de Kascommissie zult U in de loop van de avond horen. i*u^Cj De Commissie, die in het afgelopen seizoen eare*s van zich heeft laten horen is helaas de Clubavondcommissie. En toch is voor een vereniging een goed functionerende Cltibavondcommssie zeer belangrijk.

Jaarverslagen | 1957 | | pagina 7