-5-
Bl.Wit B2-AFC B2 aanvang:12.OOuur bijeen: 11.30 BI.Wit.
Leiding:dhrn Seuwes/Denker
uitgenodigd worden: Rang-W.Drenkelförd-den Os-Plotske-Meesterman-Balk-
v.Halm-de Wijs-Bierman-de Graaf-v.d.Rijst-Buffing-R.v.d.Berg.
BI.Wit B3-AFC B3 aanvang:10.00 bijeen: 9.3O BI.Wit
leiding: dhr.Gomersbach
Uitgenodigd v/orden; v.Duynkerken-Meijer-v.Straaten-J.v.d.Berg-Visser-Krijger-
Gomersbach-Blom-Gosewehr-Hannema-Langendonk-v.Meerkerk-Ottenhof»
ZSGO B3-AFC B4 aanvang: 10;OOuur bijeen: 9.30 uur ZSGO
leiding:dhr.Boon
uitgenodigd worden; Da Silva Curiel-de Waal-Boon-Borggreve-Goudsmit-de Haas- - -
Hotting-Jonkhoff-Keyzer-Kommers-Landa-E.Knorringa.
BI.Wit B3-AFC B3 aanvang:l0.00 uur bijeen: 9.3O uur BI.Wit.
leiding:dhr.Neugarten
Uitgenodigd worden;v.d. Marel-Neugarten-Oërlemans-Riffimelzwaan-Rodriques-Rooth-
Beumer-Bollen-Boonstra-v.Haren-Hemessen-J.v.d.Bergfe-.
ZSG0-B4-AFC B6 aanvang: 10.00 uur bijeen: 9.30 uur ZSGO. 'T'
leiding: J.C.
Uitgenodigd worden: Flam-Hofstra-de Jong-Kost-v. Leeuwen-Ogterop-Plateririgen-
Taylor-Zeegers-Fortuin-M. v.d.Sluis-Wille.
N.B. Dit zijn slechts voorlopige opstellingen.
Afschrijven: Vrijdag tussen 19.00-20.00 uur bij dhr.Tromp tel.02974-504
Programma Junioren C. zaterdag 30 augustus.
Lijnden 'zat 1- AFC 4 aanvang: 14.00 uur.bijeen: 13.IS uur bij lijnden.
leider: hr.v.d.'Wiel
Uitgenodigd worden; v. Borsum/Waalkes-v.d.Wiel-Hijman-Jansen-Lammertse-
Bogaers-Blora-Fogarin-Groen-Landa-Lichtveld. W.S.Lissauer-v.d.Meulen-
Walvisch-de- Groot-Moerkerk.
N.B. Zie ook opstelling AFC 7
Lijnden zat.2-AFC 6 aanvang: 15;15uur bijeen: 14.OOuur bij lijnden
Leider: dhr.Wessels.
uitgenodigd worden^ Sterel-Snoek-Köster-Vaz Dias-Wessels-Lódeizen-Meijer-
Morëe-v.d.Scheer-Keizer-Plotske. W.S.: v. Nieuwkerk-Teulings-Wolf-Zeeman.
N.B. Zie ook opstelling AFC 7
Programma Junioren C.
Zeeburgia 1 AFC* 1
zondag 31 augustus.
aanvang: 12;00 uur bijeen: 11.15 uur bij Zeeburgia
Leider: dhr. Plemper.
Uitgenodigd worden: Polders-Krak-Overdiek-Elfring-Seunke-Ketellapper-Plemper-
Denker~Mulder-Nooder-Sulsters-v.ZwedenTHerok.
Lijnden 1 - AFC 2 aanvang: 13;00 uur bijeen: 12.13 uur bij lijnden.
leider: dhr.Hertz J.C,
Uitgenodigd worden; P. Teiwes-Bouman-Verhage-Elskamp-v.Soomeren-Schot-
Monas-Kroon-Thijssen-v.s.Sluys-Roozerde Waal-Bierman.
Zeeburgia 3- AFC 3 aanvang: .10.00 uur bijeen: 9.15 bij Zeeburgia
leider:dhr.Benoni
Uitgenodig worden: Groenewoud-Luykx-Stroker-Weber_Texeira-Tebbenhof-Kommers-
R.Teiwes-Oderkerk-v.d.Weide-Schoen-Franssen-Visser-Vlessing-Voge's
Lijnden 2 -AFC 3 aanvang:ll;30 uur bijeen: 10.45 uur bij lijnden
leider:dhr. v.d. B«rg
Uitgenodigd worden: Troost-Verwijst-Didier-Frohlich-M.de Jong-N. de Jong
Bosma-Benoni-Schimpf-Bosch-v.d. Berg-v.Bergen-Kluiving-Koekoek-Zegwaard-Langedonk
ZSGO-6 - AFC 7 aanvang: 12.00 uur bijeen: 11.15 uur bij ZSGO
leüer: dhr.Bogaers
Uitgenodigd worden:Lissaner-v.d.Meulen-Walvisch-de Groot-Moerkerk-v.Nieuwkerk-
Teulings-V/olf-Zeeman-v.d. Wiel-Bogaefs- W.S.: v. Borsum/Waalkes-Landa-Lammertse.
Afschrijven; vrijdag tussen 19.00-20.00 uur bij de Hr. Rooze
tel.: 72.47.94