-6- •-_
Programma A Pupillen
AFC 1 - DWV Tournooi aanvang: 10.00 uur bijeen: 9.00 uur AFC
Leider: dhr.Tromp
Opstelling;Horsman-Bierman-v.t-Hof-Gribbeling-Leur-Tromp-Boskamp-Oerlemans-
Post-Kohlman-Stefels-Goudsmit-M.Verduin.
AFC 2 BI.Wit 1
aanvang: 10.45 uur bijeen: 10.00 uur AFC
leider: dhr.Haringsma
Opstelling; Gudde-gchró'der-Scherpenzeel-v.Dongen-Woldringh-Hiensch-Herok-
J.Post-Uiterweer-E.Veanhuis-S.Verduin-v.dJagt-Ulrich-Elkerbout.
AFC 3 - BI. Wit aanvang: 10.4-5 uur bijeen: 10.00 AFC
Leider dhr. de Boer
Opstelling; Drenth-Hoogenboora-v.Aken-J.W. de Boer-J.Boskamp-Dufour-Wiersma-
Fransen-v*d.Reis-Niepoth-Hollander-Nagel-Spee.
AFC k - BI.Wit 3 aanvang: 10.00 uur bijeen: 9.30 uur AFC
leider:dhr Dukker
Opstellingi Juch-Dukker-v.Beek-Ebbers-Goslor-Groet-Roedema-L.D.Noordam_Philips«-
Stokman-Walker-B.Borggreve-P.Veenhuis.
AFC 5 - BI.Wit 4 aanvang: 10.00 uur bijeen: 9.30 uur AFC
"leider: dhr. de Knegt
Opstelling:deKnegt-J.F.de Boér-Kuit-Bazen-Cornelissën-Duyvelshof-Goldberg-
Ho f stra-Kamp-K.Borggreve-v.d.Heer-J. v.d.Berg-»PaJS man,
AFC 6 - DWS 5 aanvangt lOiOO uur bijeen: 9.30 uur AFC
leider: dhr.Davidson
Opstelling:Davidson-Snoek-RtJ.de" Boer-Bieshaar-Denies-deWij's-Baldacchino-*
Wijnne-Veeger-v.Tongeren-Prick-v* Moerkerk-N,M. v.d..Meer-J* Bouwman.
AFC 7 - DWS 6 aanvang: 10.4-5-uür bijeen: 10.15 uur AFC
Leider: dhr. v.d. Klaauw
Opstelling; E.R. Spee-G. v.d. Klaauw-Oldenberger-B. v.d. Klaauw-R.Meyer*RiRitz-
T.v.Dam-R.Bouman-Hafmans-Lanoth-Bi&shaar-I.R. Postuiterweer-Ruhwandl-ladiges.
AFC 8 -DWS 7 aanvang: 11.30 uur bijeen: 11.00 AFC
Opstelling: Leider dhr. Ottenhof
Berier-Hamel-Ottenhof-A.J. Noordam-Pees-Sommers-Broeksma-Bohnen-Cloo-Heideman-
Herschberg-Janus-v.Lier-v.Manen.
AFC 9 is vrij, doch komen trainen om -9,30 uur
leider: dhr. de Groot
Opstelling: de Groot- du Perron-Rijnboutt-Sark-Rijnders-Spijker-Da 'Silva Curiël-
Lambrecht-Langen-Larazing-Meezen-Wi jnholt-Ste.enbergenrHe espelink.
Gaarne als scheidsrechters dhrn: A.Benker-G.Leeser-H.Drenkelford-J.Oerlemans-
W.de Graaf.
Bovenstaande opstellingen gelden voor de maand september.
Afschrijven: vrijdag tussen 17.CO-17.30 uur bij de heer Overdiek tel:4-2.70.90
Programma B pupillen
AFC BI -Tournooi DWV aanvang: 10.50 bijeen; 9.4-5 uur AFC
leider: dhr.Mathijse
Opstelling: Jesse-Mathijse-Krak-Verhage-v,d,Broek-v. Zweden-Crul-Denies-M.Peeper-
Balk-Honsdrecht-M. v.d.Swaan Aron.
AFC B2 - SDW A3 aanvang: 11.30 uur bijeen: 11.00 AFC
leider dhr. F. v.d. Bof
Opstelling: Henneman-de Jager-Boon-Brondgeest-P.Peeper-La Grand-Frohlich-
R.J.M, Keizer-Roedema-v. Dalen-v.d. Meent- Hveleens- D.J. v.d. Reis.
AFC B5 - SDZ B 1 aanvang: 11.30 uur hijeen 11.00 uur AFC
leider:dhr» Bijlsma
Opstelling: Kampstra-Jonker-Franke-v. Hees-Dekker-Silbernberg-Stokvis-v. Hacht-
Nieman-Kaaks-v.d.Feltz-Bijlsma-Kinsbergen.