-4-
Senior/Junior spelers,die een uurtje op woensdag-middag beschikbaar willen stel
len-voor het trainen van pupillen,worden verzocht zich te melden bij:
Chr. Schröder, tel.: 15.27.51
Informatie ouders:
A.S„ Maandag nodigt de Jeugd-commissie alle ouders van nxeuwe leden uit
voor informatie.over AFC, aanvan 20.00 uur achterzaal.
Programma junioren: AFC 1 - BI. Wit 1 aanvang:10.OOuur bijeen: 9.00uur AFC
leiding: dhr.v.Dijk en Baarschers
Opstelling: Zie vrijdagavond 29 augustus"
toevoegen:.Reserve: G„ v. Oenen-G.Parson.
AFC A 2-Bl.Wit 2
aanvang: 10.00 uur bijeen: 9.00 uur
Leiding: de hr.v.Dijk /J.C.
AFC
Opstelling: Zie vrijdagavond 29 augustus
toevoegen reserve: Aken-Grigoleit.
AFC 5 -AFC 4 aanvang: 14.00 uur bijeen: 13-.30 uur AFC leider dhr. v. Beek/v/dLouw
Opstelling: Zie vrijdagavond 29 augustus
Zie ook A.l A.2
AFC 5 -AFC 6 aanvang 14.00 uur bijêen:13.30uur AFC leider dhr.Bouter/bierman
uitgenodigdworden: Claus-Goedhals-vtd.Kerk-Rogge-B;Parson-Magielsen-Mulder-
La Grana«-Hoogland-Soepnel-Pereboom-Meskers-Nagel-J.M.Zwaan-T.Zwaan*
A6: K,E.Nielsen-H.Nielsen-Hanff-v.Dijk-v»Buüre§-Ras-Vischjager-Andriessen-
BiermaXL-Buisman-Courant-v.Geuns-Soester-v.d.Zeyst.
N.B. Spelers die niet zijn opgesteld^, .gelieve kontakt op te nemen met dhr.
J. van Schaik, tel.:42.09t96
Heserve shirts meenemen lil
Afschrijven: vrijdag tussen 19.00-19«30 uur bij dhr.v.Schaik tel.:42.09.9o
OPROEPV/ie van de A.Junioren wil zich beschikbaar stellen voor de pupillen-
training op woensdag-middag melden bij dhr-. Schröder tel. :15.27.51
Programma A junioren vrijdag 29 augustus:
AFC 1 - AFC 3 aanvang9.45'uur bijeen 9.00 uur AFC
leiding: dhr.v.Dijk/Baarschers voor- de A3 dhr. v. Beek
Uitgenodigd worden: Haringsma-L.Ludwig-F.v.Oenen-AI'fourtit-v.Hulst-Gans-Swaab-
Belder±nk-Hieder-N.Ludwig-Cohen-v.Leeuwen.
A 5: C.v.Oënen-Kinsbergên-Huber-Huiskes-Olrêe-Neep-Grigoleit-G.Parson-Leeser-
Nelissen-v. Beek-Buis-R.Huisman-Rosenkrantz.
AFC 2 - AFC 4 aanvang 8.30 uur bijeen 8.00 uur AF0„
Leiding: dhr v. Dijk/J;C. voor de a4 dhr. v.d. Louw"
Uitgenodigd worden: Pafort-v.Weldam-E.Ludwig-v.C-eenen-Westerhuis-v.Bruggen-
v. Zon-Fleygman-Rijke-Truyens-Johannesen-v.TeunenbToek.
A 4 Aken-v»Laar«Ooink-rPos-Weber-v.d.Ende-de Moor- de Groot-v.d.Louw-Korper-
v.Schaik-Nunes van Eoodveldt-Spijker-Bontjema.
Afschrijven: donderdag-28/8 tussen 19.00-19.30 uur -bij dhr. v. Schaik tel. 42.09.96
N.B. Reserve shirt meenemen.
A-Junioren selectiegroep: vrijdag 5 september bespreking Na de Training.lii
Programma B junioren 31/8
AFC Bl-Arsenal BI aanvang: 10.OOuur bijeen: 9.30 uur AFC.
leiding dhrn.Eeuwes/Denker
Uitgenodigd worden: v„d. Sluys-Huisman-Linders-Verheyden-H.Drenkelford-Kampstra-
Denker-Akkerman-Frijters-v.d.Langenberg-Kuyper-Magielsen-de Swarte.