-3-
Zaterdag 30 augustus:'AFC l-OWO 1- 2e veld aanvang:l4.00uur Bijeen: 13.15uur
Aukèma-Baarschers-A#v«doBor~Dear-Huissoon-iIuis",an-R.v.Heeswijk-A»de Jonge-
Landman«-d»011yslager-Pellenboer-Scheepstra-Sandberg"Sonnenschein-Timraerman-
Wiebenga-
AFC 2-0VV0 2- 3e veld aanvang: 14.00 uur -Bijeen: 13.15 uur.
Beuke-den Braven(in AFC tenue) v»d, Bergh-Brouwer~H.Dukker-v.3eten-v»d.Heydt»-
Frie-TaJfc-Peiron--fiidderikhof--'Oostra~iStroker-Speelman-Witteveen-Hardy-Monds-Stuart.
Afschrijven: vrijdagavond tussen 13;00-19.00 uur
de heer Baars-chers tel. 44„55»75
Programma:
'AFC 1 - VSV 1..15J0Ó uur 30~8-'75
AFC 2 - Animo-12.00 uur 31-8-'75
Opstellingen worden bij de training bekend gemaakt,
AFC combi-Animo 2 12*00 uur
AFC-comb^-Swift 1 12.00 uur
Opstellingen worden zondag 11 uur bekend gemaakt.
uitgenodigd wordenBouwhuis-VAd.».Bork-Cruyff-Draisma^v.Gelder-Groeneveld-Haan»»
Hannema-Hoube:a-Huisman-L„v.d»ïïorst'-Klein'-'Laarhoven-Lissauer-Loonstijn-Mulder-
Matthijse«Minor-»Pelsma-Quint--'Rodenbirg-de Rooy-Sandberg-Uchtman-Vos-de Vries-
Vroege-Wijnen-Zomer»
Afschrij^envri.1 dag tussen 18.30 en 19*00 uur bij R.Hogendoorn tel* :023-28«85.88
AFC Comb.A-AFC Comb.B aairvan 14.00 uur bij-e on: 13.30 AFC
uitgenodigd worden: Claaa"VoEde--Genvitsen-II.~.i'möen--Terhorst-viIttersum«de Kok«-
A,Kahn«"Klotz»-Kni j ff "MartenS"0verdiek-0tsen-A„d.Boer-Boyink-v. Broekhuizen-
W"+ A Bruinsma-A>v0d.Bork-Prins-"Susan-Tjon A Tjen-JaVellinga-A de Vries-
'v. Watting-en-v. Weldam--Wielinga-Bonnet~Zehenpfenning~S.R.de Vries-B.Slaap,
Leiding: F«Spoel en FaHaubrich_
Afschrijven: vrijdag tussen l8.s0 en 18,30 uur bij F. Spoel tel.: 02963-38.77
Mededelingen JEUGDCOMMISSIE
Samenstelling:"
Voorzitter:J,>L;Bonnet Nedersticht 65 tel.
Secretaris :Chr; Schró'der Joh. Jongkinastr, 91 tel;
'AiJunioren.Jïv.Schaik Moermond 6 tel.
B;Junioren:C;Tromp~de Oude Vischër 83-Nes a/d Amstelfceli
C.JunioreniH;Rcoze Valerivsstr.-119 tel.
A.Pupillen;HiAf. Overdiek Geulstraat 12 tel.
H;Bierman Soetendaal 12 tel.
B„Pupil!en:JoSchot Ringdijk 21 Vinkeveen tel..
:42»19.15
:15".27;51
:42.09.9é
02974 - 504
:72;47ï94
:42.70;90
42.48.03
:02972 - 39.99
OVERZICHT TRAININGSSCHEMA- -
Maandag-avond: niet geselekteerde C junioren van l8;00 - 19;00 uur olv.Hr»Sluyk
A-B- Jun. 19.00-- 20.00
keeperstraining olv.> Hr.H Rooze
WoensdagmiddagGeselekteerde B pupillen van 14.00 - 15.00 uur
A pupillen! 15.15 - 16.15
idem
niet geselakteerde B pup
idem "A pup
Na de training is douchen verplicht»,
Geselekteerde A-B en C Junioren blijven ..ongewijzigd.
14.00- 15.00
15.15 - 16.15
A en B pupillen dienen na de keuring de oranje Identiteitskaart in te leveren
b"ij de"Hr.J.L. Bonnet Nedersticht 65 A'dam 1011 voor afstempeling bij de
K.N.V.B.