■4-
Programma Pupillen A, zaterdag 23 augustus
AFC 1 - ZSGO 1 aanvang 9.^5 uur bijeen: 9.15 uur K.K.AFC
leider: dhr Tromp
uitgenodigd worden: Boskamp-Horsraam-Tromp-v 't Hof-Gribbelink-R«Post
Goudsmit-Oerlemans-Kohlman-Bierman Gudde-M. Verduin-Stefels-Leur
AFC 2- ZSGO 2 aanvang 9.^5 uur bijeen: 9.15 uur K.K. AFC
leider: dhr Verduin
uitgenodigd worden: 'Drenth-Elkenbout-Hoogeboom-Ulrich-Woldering-v. Dongen-
T.Herok-ïïiensch-v,d.Jagt~Schroder-E.Veenhuis-Scherpenzeel-Paasonen-
Post Uiterweer-S, Verduin.
AFC 3- ZSGO 3 aanvangi 10.30uur bijeen: 10.00 uur K.K. AFC
leider:dhrcde Boer
uitgenodigd v/orden: v0Aken-Boellaard-J.W« de Boer-Boskamp-Dufour-Elfring-"
Fransen-Hollander-Wiersma-Klein-Nagel-Niepoth-E.v.d.Reis-K.Borggreve-Spee.
AFC k - ZSGO k aanvang: 10c30 uur bijeen: lO.OOuur K.K. AFC
leider dhr.v. Beek
uitgenodigd worden: v0Beek-Dukker-Ebbers-Gosler-Groen-Noordam-Phillips-
E.P. Spee-Stokman-P.Veenhuis-R.Walker-B. Borggreve
AFC 5 - ZSGO 5 aanvang 11.15 uur bijeen: 10.^5 uur K.K. AFC
leider: dhr d. Knegt
uitgenodigd worden:Bazen-Cornelissen-Duyvelshoff-Goldberg-Hofstra-Juch-
Kamp-Knegt-B,, Koster--v„d,Heer-J. v.d.Berg-Pasraan-Snoek
AFC 7 AFC 8 aanvang lO.OOuur bijeen: 9.15 K.K. Afc.
Leiding: J.C.
Uitgenodigd worden: Berrier-RoBieshaar-Bouman-Hamel-Meijer-Post Uiterweer-
Ritz-Ruwwandel-Salomon-E,Spee~01deaburger-v.d.Klaauw-Noordam-Nortier-Pees-
Sommers-Ottenhof-Kuit-Haffmans-T.v.Dara-R.Bouman-Bonnen-Cloo-Veeger-Wijs-
Moerkerk-R.de Boer.
AFC 9 - AFC 10 aanvang:11.OOuur Bijeen: 10.15 uur K.K.AFC
leiding:J.C.
Uitgenodigd worden: Heideman-Herschberg-Janus-Ladiges-v.Lier-Mamera-Meeuwig-
Mulder^Du Perron-Rijnboutt-Sark-Groot-Rijnders-Da Silva Curiel-Spijker-
Lambrecht-Lamoth-Langen-Lanzig-Meezen-V/ijnholt-Steenbergen-Heespelinx-
Priek-Davidson-Tongeren.
DENK AAN WIT SHIRT
Afschrijven: vrijdagavond tussen 19.00-20.00 uur bij dhr-Overdiek
telc: 42.?0e90
Programma Pupillen B zaterdag 23 augustus.
Comb. I - ZSGO 1 aanvang: 11; 15 uur bijeen: 10.V? uur AFC
leider: J.C.
Uitgenodigd worden: Honsdrecht-Peeper-Krak-Krul-Kuit-Verhage-Jesse-Mathijsse-
Balk-v.dMeent-Henneman-Denies
Comb.2 - ZSGO 2 aanvang: 12;00 uur bijeen 11.30 AFC
leider: J.C.
Uitgenodigd worden: Eveleens-v.d.Broek-v.d.Reis-v.Zweden-v.d.Swaan- Aron-
Keizêr-Boon-M.v.d.Swaan Aron-E.vidReis-v.Dalen-Boören-Benonie - -
Comb.3 - ZSGO 3 "aanvang 12;00 uur bijeen 11.30 AFC leider: J.C.
uitgsnodj.~d worden: B.v.dKlauw-M.La Grand-Biekman-Frolich-d.Jager-Meijer-
Piek~Moscon-B,Peeoer-Reijnhöudt-A +P. Stoppelman.
DENK OM SCHEENBESCHERMERS!11 Afschrijven: vrijdagavond tussen 18.30-19.30 uur
bii dhr.Schot tel.: 0?Q7?—^QQQ