ïëmm mam** HHnnnmni A_L_Q E M E_N_E___ _V=E=E_G_A_D_E_R_I_N_G. Het bestuur nodigt de leden uit tot het bijwonen van de jaarlijkse Algemene Vergadering, welke gehouden zal worden op DONDERDAG, 12 JULI 1973 in de sociëteit der vereniging en wel om 20.00uur. Indien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu voor alsdan een tweede Algemene Vergadering bijeengeroepen, eveneens op DONDERDAG, 12 JULI 1973? aanvangende 20.30uur, in de sociëteit der vereniging. AGENDA 1* Opening. 2c Huldiging kampioenselftallen t.w. de junioren B 5 en C 6. Het bestuur verzoekt de spelers van deze elftallen persoonlijk aanwezig te zijn. 3. Ingekomen stukken. k. Notulen vergadering dd. 13 juli 1972. De notulen liggen vanaf 1 juli 1973 ter inzage in de bestuurskamer. 5o Bestuursmededelingen. 6. Jaarverslag Ie sekretaris» 7. Jaarverslag Ie penningmeester. 8e Verslag kascommissie. 9. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur is thans als volgt samengesteld: Voorzitter Sekretaris Penningmeester Vice-voorzit ter 2e sekretaris 2e penningmeester Coram. van materiaal Commissaris Commissaris D,J.F. Hermens A. van Soomeren H.O. van Rijn J.L. van Dijk G. Zeegers M.L. Koster C. van Peperzeel S. van Gelder J.H, Lans 10, 11, De heer Van Peperzeel stelt zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt de heer S. van Gelder candidaat voor de functie van commissaris van materiaal en de heer A. Denker voor de functie van commissaris. Vaststelling contributie seizoen 1973/7^. Het bestuur stelt vcor de contributie ongewijzigd te handhaven. ei zoen 1973/71!» segrotxni 12. Verkiezing van de elftalcommissie A. Deze commissie bestaat thans uit de heren Drs R.E, Duis, R, Hoogendoorn en S. van Gelder. Allen stellen zich herkiesbaar. 13. Verkiezing van de elftalcommissie B. Deze commissie bestaat thans uit de heren J. Mulder, J.J. Koster, L.D. Susan, Th.P.J. Hesseling en F.H. Haubrich, De heren Mulder en Koster stellen zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt voor de commissieterug te brengen tot 3 leden. ]A, Verkiezing van de elftalcommissie C Deze commissie bestaat thans uit de heer M.C.M. Duinker. De heer Duinker stelt zich herkiesbaar.

Bulletins (vnl. opstellingen) | 1973 | | pagina 4