15» Verkiezing van de jeugdcommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren A. Denker, H.A. Overdiek, J.L. Bonnet, P. Pas Jr en J. Schot. Allen stellen zich herkiesbaar» Het bestuur stelt voor de commissie uit te breiden tot 7 leden en stelt candidaat de heren A. v.d. Sluys en A. de Jonge. 16. Verkiezing van de strafcommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren J-N. Holtzappel, Th. van Emden en C. Bouwens. Allen stellen zich herkiesbaar. 17» Verkiezing van de enquête-commissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren B;L. Slaap, J. de Bie Jzn, A.H. Brian, A. Gehring, N. Leloux, A. Reddering en C.D.J. Sierhuis, Allen stellen zich herkiesbaar. l8. Verkiezing van de kascommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren A, Waayer, G.W. Endel en A. v.d. Valk Sr. Plaatsvervangende leden: de heren R. Akkerman en A. Mets. Ingevolge art. 70 van het H.R. is de heer A. Waayer aan de beurt voor aftreden. De heren A. Mets, A. v.d. Valk en A. V/aayer .stellen zich niet herkiesbaar, 19» Verslag van de pers- en propagandacommissie. Dit verslag ligt vanaf 5 juli 1973 ter inzage in de bestuurskamer. 20. Verkiezing van de pers- en propagandacommissie. Deze commissie bestaat thans uit de heren A. Rimini, G. Trebert, II. de Bie, K. Gehring, J.M, Geusebroek, A. Kuikens, R.W, Limburg, J.J. Lonnee, F.H. Reddering en A. van Soomeren (a/h). Allen stellen zich herkiesbaar, 21» Verkiezing van de totocommissie Deze "commissie bestaat thans uit de heren JoTj. Steensma, K. Gehring, F.H. Haubrich, D.H.E. Polak, C.D.J,, Sierhuis, J.D. Susan en J. Vermeulen, De heer Susan stelt zich niet herkiesbaar, 22„ Verkiezing van de clubavondcommissie. Deze commissie wordt waargenomen door de pers- en propagandacommissie, 23.- Rondvraag. 2k, Sluiting;

Bulletins (vnl. opstellingen) | 1973 | | pagina 3