ALGEMENE LEDENVERGADERING. Het bestuur nodigt de leden uit tot het bijwonen van de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, welke gehouden zal worden op DONDERDAG, IJ JULI 1972 in de sociëteit der vereniging en wel om 20.oouur. Indien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu voor alsdan een tweede Algemene Ledenvergadering bijeen geroepen, eveneens op DONDERDAG, 13 JULI 1972, aanvangende 20.30uur, in de sociëteit der verenigingo 1. 2. k0 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11, 12. 13. AGENDA Opening,, Huldiging kampioenselftallen, t.w. het derde en zesde elftal, alsmede de junioren Al en A3. De spelers van deze elftallen wordt verzocht persoonlijk aanwezig te zijn. Ingekomen stukken. Notulen vergadering d.d. 8 juli 1971. De notulen liggen vanaf 29 juni 1972 ter inzage in de bestuurskamer. Bestuursmededelingen. Jaarverslag Ie sekretaris. Jaarverslag Ie penningmeester. Verslag kas-commissie. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur is thans als volgt samengesteld: Voorzitter Sekretaris Penningmeester Vice-voorzitter 2e sekretaris 2e penningmeester Corara,van materiaal Commissaris Commi' ssaris G.H.H. Kappelhoff J.L, van Dijk H.0. van Rijn D.J.F. Hermens A, van Soomeren M.L. Koster C, van Peperzeel S. van Gelder J.H. Lans De Heer Kappelhoff stelt zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat voor het voorzitterschap de Heer D.JnF. Hermens, \oor hot vice-voorzitterschap de Heer J.L. van Dijk en voor het Ie sekretariaat de Heer A. van Soomeren. De candidaat voor het 2e sekretariaat is op dit moment nog niet beschikbaar. Het bestuur stelt voor dat dit college voorlopig uit 8 leden zal bestaan en vraagt machtiging on zich, na voorafgaande publicatie, aan te vullen tot 9 leden. Vaststelling contributie seizoen 1972/73. Het bestuur stelt voor de contributie te verhogen, zoals aangegeven op de bijlag'.. Begroting seizoen 1972/73. Verkiezing van de elftalcommissie A. Deze commissie bestaat thans uit de Heren C. Kerker, Drs. R.E. Duis en R. Leeser. De Heren Kerker en Leeser stellen zich niet herkiesbaar. Het bestuur stelt candidaat de Heren R. Hoogendoorn en S. van Gelder, Verkiezing van de elftalcommissie B. Deze commissie'bestaat thans uit de Heren J. Mulder, J.J.Koster, L.D. Susan, Th.P.J. Hesseling en F.H. Haubrich. Allen stellen zich herkiesbaar.

Bulletins (vnl. opstellingen) | 1972 | | pagina 7