A.F.C-BULLETIN
Hmf uN
REDAKTIE: j. L. van Dijk
MEVR. SWART DANKT ALLEN,
VERZORGEN, HEEL KARTEhLJI
4 november 197 C.
36e Jaargang - N0.I4
DIE TIJDENS HAAR VAKaNTIE GEHOLPEN HEBBEN HET BULLETIN TE
PRQGRAI#1A u+15 ^gggl^ AFC-ZW? AEG 2-Zilvèrra. 2; KHFC 2-AFC 3; LJK 2-AFC 4.
UITSLAGEN ZATERDAG. 51 OKTOBER g AFCUPurmersteyn 1-2; HCSC 2-AFC 2 afg.
Tm„ AHe overige wedstrijden werden afgelast»
UITSLAGEN ZONDAG. 1 NOVEMBER; Stormvogels-AFC O-O; Zeeburgia 2-^EC 2 0-0- AEG 3-ZSGO 2
I-25 AEC 4-KBV 2 1-4? AFC 5-Lijnden 2 2-2; AFC 6-TOB 2 1-2 5 AEG 7-Schellingw. 3 1-2;
AEG 8-ASVK 3 3-3; DCG 10-AEC 9 2-2; AFC IO-Sloterpark 3 1-2 5 RAP 6-AEC 11 afg.Rillen 7-
AFC 12 0-18. JHN. Ai, ZSGO-AFC 0-4; Uithoorn 2-AFC 3 2-2; Vespucci 3-AEC 4 4-65 Aristos" 4~
AFC 5 2-2? AFC 6-Swift 3 afg. 5 JON. Bs Rivalen-APC 8-2 DCG 3-AFC 2 2-0AEC 3-WA 3 4-1
AEC 5-DV/G 4 5-15 Geuzenveld 4-AEC 6 5-1; JUN. Cs Wilskracht-AFC 0~5 ODOS-AFC 2 2-1;
Swift 2-AFC 3 1-4» AFC 5-Amstelzwal, 3 1-2; Uithoorn 4-AFC 6 n.g.; AFC 7-NEC 8 2-2;
PR0GRAM4A. ZAgMüIAG47 NOVEMBER; AFC ö-^00 3-1 2-15 AFC 9-Rood Wit A 7 5I0.
14.00uur BÓL-AFC (10) 14.00uur AFC 2-SIZO 2 (14) (RES.SHIRTS)
H.OOuur AFC 3-Zeeburgia 2 (21) 2e veld 14.00uur DWSV'61 2-AFC 4 (41) 3e veld
15.00imr /iFC(vet)-Black Devils, 3e v. PUPILLEN; 12,00uur A 1-Swift, 2e veld
ll.OOuur Oosterpark-A 2
lO.OOuur Eland/SDC-A 4
10.l5uur Gold Star 3-A 6
lO.OOuur Arsenal-A 8
ZONDAG^ 8 NOVEMBER
ll.OOuur Zwaluwen Vooruit-AFC (vriendsch.)
12.00uur RKAVIC 2-/iFC 2 (vriendsch.)
14.30uur AEC 11-Gold Star 3 (325) e veld
JUNIOREN As
ll.OOuur A 3-RAP 2, 2e veld
ll.OOuur A 5-Swift 3? 3e veld
lO.OOuur A 7-SCA 3, 3e veld
lO.OOuur B 1-SCA; 2e veld.
AFC 5 t/m 8 10 zl.in vri.|T
lO.OOuur AFC 9-Schellingw, 4 (321) Ie veld
14.30uur AFC 12-RoodV/it A 9(432)2e y.(RES.SHIft
14.30uur AFC-RoodWit A(5d)3e v(RES.SHIRTS) 14.301x10? V/ilskracht 2-AFC 2 (51A) Ie veld
lO.OOuur AFC 3-Vl.Hbll. (522) 2e veld
14.30uur AFC 5-Alirends 3 (525) 5e veld
JUNIOREN Bs
12.00uur AFC-DW (60l) 3e veld
lO.OOuur SI.Vaart 2-AFC 3 (629) Ie veld
I2.00uur DW 4-AEC 5 (634) 3e veld
JUNIOREN Cs
lO.OOuur AEC 4-SLTO 3 (531) 3e veld
14.30uur Sloterpark 2-AFC 6 (532) Ie veld
13.15uur AEC 2-DWS 3 (614) 3e veld
lO.OOuur Aalsmeer 3-AFC 4 (632) 2e veld
12.00uur AEC 6-Geuzenveld 4 (638) 2e veld
13.15uur AFC-Ajax 2 (702) 2e veld
13.15uur AFC 3-™/Centr.2 (728) Ie veld
13«00uur The Victory 3-AEC 5 (730)2e veld
13.15uur RoodWit A 6-AFC 7(741) 3e veld
12.00uur AFC 2-Schelllngw. (711) Ie veld
12.00uur Aristos 3-AFC 4 (732) 2e veld
I2.00uur AEC 6-RKAVIC 4 (740) 5e veld
lO.OOuur SCA 3-AFC 9(743) 3e veld. C 8=vrii.,
ilGG^^EEDm^ BOL, Jfr.Margrietstraat, Broek op Langedijk/ XWSV»6] "Eendracht"
Corn.Outshoomstraat/ Oosterpark, AMVJ Sportpark, Jan Tooroplaan, A'Damse Bos/ Eland/SDC
Sloten Sloterweg/ Gold Star idem/ Arsenal, De Boelelaan OF ONS 4e v/ Zwaluwen Vooruit
Welgelegen Utrecht, station-tunnel onderdoor- over de brug bij de munt links af/
RKAVIC, Oranjebaan, Amstelveen/ Wilskracht "Middenmeer" Kruislaan b/a Middenweg/
Sloterpark"Eendracht" Corn.Outshoomstraat/ Slotervaart"Sloten Sloterweg/Aalsmeer
Sportlaan, Aalsmeer-Zuid/ DW"Elzenhagen" Buiksloterdijk o/h Y/ Aristos "Sloten"Sloterweg/
ihe Vicotry, s-Gravelandseweg, Weesp/ Rood Wit A "Elzenhagen" Buiksloterdijk o/h Y/
SCA, De Boelelaan.
-2-
»~«-~~~-
Si
Verschijnt wekelijks
-—■■""■i - 1
mSi^Ê