De algemene vergadering van de Vereniging Sportpark "Goed Genoeg" (sociëteitsvereniging) is vastgesteld op DONDERDAG, 27 NOVEMBER 1969 om 20.0Ou.ur in het verenigingsgebouw aan de Boelelaan. Indien op dit tijdstip niet het reglementair aantal stemgerechtigde leden aanwezig is, wordt reeds nu een tweede vergadering om 20.30uur uitgeschreven A G E 1\T D A 1. Opening. 2. Vaststelling en goedkeuring notulen algemene ledenvergadering van 10 oktober 196? 3. Ingekomen stukken. 4. a. Verslag sekretaris-penningmeestor b0 Verslag kascommissie, 5Be stuursverkie z ing Het huidige bestuur bestaat uit 2 D.J.Bessem, voorzitter; G.Th. van Nigtevegt, sekretaris-penning meester; G.Th. Boer; N. Leloux Sr; 0. van Peperzeel; B.J.F. Hermens; G.¥. Endel. Met uitzondering van de heer Bessem stellen de andere leden zich herkiesbaar. Het bestuur stelt als nieuw bestuurslid voor de heer H. Woudstra. Het te vormen bestuur zal als volgt samengesteld worden: Voorzitter N, Leloux Sr. Penningmeester: C. Th, Boer Commissarissen: G, Th, van Nigtevegt; C, van Peperzeel; B.J.F, Hermens; H, Woudstra en G.W. Endel. Uit de commissarissen zal na onderling overleg het sekretariaat gevormd worden, 6. Verkiezing kascommissie. Het bestuur stelt de volgende candidaten voor: de heren H.0. van Rijn; R, Akkerman en H, Prent. Tegencandidaten voor het bestuur en de kascommissie dienen voor 18 november 1969 een door zeven leden getekende voordracht met een verklaring van de candidaat, dat hij bereid is een eventuele benoeming te aanvaarden, in te zenden. 7. Begroting verenigingsjaar 1969-1970, 8. Vaststelling kontributie 1969-1970. Het bestuur stelt voor niet tot heffing van kontributie over te gaan» 9. Rondvraag, 10, Sluiting. De vooriztter, B.J, Bessem. De wnd. sekretaris, G.W. Endel.

Bulletins (vnl. opstellingen) | 1969 | | pagina 5