A.F.C-BULLETIN
REDAKTiE: j. L. van Dijk
Verschijnt wekelijks
12 maart 196?.
GOED GENOEG - R&B - SOUL.
BEAT - GOED GENOEG - R&B - SOUL—BEAT
ZATERDAG 22 MAART BEATFEEST "NIEUWE STIJL" DISCOTHEEK "GOED GENOEG"" EN.
"THE LIVING END".
Deze combinatie van Live-music en discotheek laat onze sociëteit op z'n grondvesten
dreunen op 22 MAART, AANVANG 20.30u.ur. HOUDT DEZE DATUM VRIJ],','
BEAT GOED GENOEG R B SOUL BEAT.
UITSLAGEN, ZATERDAG 8 MAART
Jong Holland-AFC 1-2; AFC'13-KLM 0-10; WA(pup)-APC 0-2;
A'Veen A 1-AKJ-A 1 1-7? AFC(vet)-Black Devils(vet) 5-3.
Victoria Boys-AFC 0-1; TVoïendam i-AFC 2, 1-3; DOG 3-AFC 3
KBV 3-AFC-5 1-1; Sport 2-AFC 6 6-1; Geuzenveld 2-AFC 7 4-2;
AFC 11-H'Markt 3 3-3;
AFC 12-Aristos 6 2-2.
UITSLAGEN, ZONDAG, 9 MAART
0-2; AFC 4-Bl.Wit 3 3-0;
AFC 8-AGS/01. 3 1-3? RAP 4-AFC 9 6-2; AGS/oI. 4-AFC 10 3-3
JUN»As AFC 2^ZSG0 2 2-1; DCG 5-AFC 3 1-5.
JUN. Bs .RKAVIC 6-AFC 4 2-4; AFC 5-St.Martinus 4 4-1? AFC ö-Ze^burg^sT4*4-1 ;~AFc"3~
RKAVIC 2 l-2(vriendsch.)
JÜN' Cg AFC-SDW 5-2; Schinkelhaven-AFC 4 5-2(voorl); AFC 5-RAP 3 6-0; AFC 8-ZSGO 5 0-7.
PROGRAMMA ZATERDAG, 15 MAARTs
.AFC 1 .vrij.
15<30uur FVF 2-AFC 3 (41) Ie veld
14.00uur Muiden 3-AFC 5 (80)2e v.AFC l
11OOuur AFC pup-Ze eburgia
14.30uur NSC 2-AFC 2 (12)
15c45u.ur PS'65 2-AFC 4 (66)
14.OOuur AFC 13-AFC comb., 2e veld
16OOuur Kampong(vet-AFCvet
PROGRaMMa ZONDAG. 16 MAARTs
14.30uur BVC-AFC (101)
12.OOuur APC' 3-UW 3 (119)
10, OOuur AFC 5-NFC 3 (113) 2e veld
10.OOuur AFC 7-SNA 3 (218) 3e veld
14.30uur AFC 10-ADW 3 016) 3e veld
AFC 12 vrij.
10. OOuur ZJV 2-AFC 2 (II6.)
14.OOuur AFC 4-Arsenal 2 (124
14.30uur AFC 6-Germaan 4 (2172e veld
AFC 8 9 zijn vrij-.
14.30uur Ambon 4-AFC 11 (317) 2e veld
afc 13 zie Zaterdag 15/3.
12OOuur Sloterpark 5-AFC 14 (437) Ie veld
12.OOuur AFC-St.Pancr.(50l)4e v(res.sh.) A 2 - vrij.
10. OOuur AFC 3-D¥G'"4 (530) 4e veld A 4 vrij.
JUNIOREN Bs
10.OOuur BI.Wit 2-AFC (602) 2e veld 14.OOuur TOG-aFC 2 (vriendsch.) Ie veld
12.OOuur .APC 3-Unity(625)2e v(resfsh9) -.10.OOuur Spartaan 4-AFC 4 (636) 2e veld
B 5 vrij. 10.OOuur BI.Wit 7-AFC 6 (639) 3e veld
JUNIOREN Cg 13.15uur AFC 7-SLTO 2 (635) 2e veld
12.OOuur AFCrAjax (645) 3e veld 13.15uur AFC 2~Volewijekers 3 (651) 3e veld
C 3 vrij, 12.OOuur Osdorp-APC 4 (666) 2e veld
14.30uur Lijnden 3-AFC 5 (670) 3e veld 14.OOuur Uithoorn 3-AFC 6 (674) 2e veld
10.OOuur AFC 7-WA 5 -(675)le v(res.shirts) 0 8 vrij,
LIGGING TERREINEN s
NSC, Luxoolseweg, Nijkerk/ FVF, terr.SCA, De Boelelaan/ RKAVIC, Oranjebaan, A'Veen/
(verl.Gr.v.Prinstererlaan)/ PS'65, terr. De Meteoor, Perenpad, 'Tuindorp, Oostzaan/
BVC, Gem,Sportpark"Larenstein" De Bilt/ ZW-"P\?elenburg" Zaandam/ Ambon "Drieburg"
Kruislaan b/d Weesperzijde/ Sloterpark"Eendracht"' Corn.Outshoornstraat/ BI.Wit "Sloten"
Sloterweg/ Spartaan "Eendracht" Corn.Outshoornstraat/ Osdorp "Sloten" Sloterweg/
Lijnden, Wijnmalenstraat, Badhoevedorp/ Uithoorn, Burg.Koot Sportpark, Sportlaan,
Uithoorn, TOG, Kruislaan.
ATTENTIE; MANDAG, 7 APRIL a.s.(2e Paasdag) s volledig programma
m DONDERDAG, 15 MEI a.s, (Hemelvaartsdag) s inhaalprogramma.
-2-
P0 Hausel (wl) Julianalaan 15, ^e Rijp V$&)
B,v, Wattingen(wl) Herculesstraat 82 Amsterdam(09)
J v d Bor/?, 3Glcste~.n 112, Amsterdam(ll)
34e Jaargang - No.30