A.F.C-BULLETIN
REDAKTIE: J. L. van Dijk
Verschijnt wekelijks
11 december 1968»
34 e Jaargang - No. 18
KIEIi KIENJ KIENJ
VRIJDAG, 20 DECEMBER A.S, KIENEN VOOR SENIOREN DAMES. AANVANG: 20,00uur.
VOORAF GELEGENHEID TOT DEELNAM £AN éénpansmaaltijd, OPGAVE SOCIKPSIT VÖÓR 18/12.(79.06.17}-
KIENi KIEN] KIEN]
PROGRAM!, '21 22 DECEM&BR; Voor KNVB zondag zaterdag een inhaalprogramma.
UITSLAGEN Z^TERiDA.G, 7 DECEMBER
AFC-De Spartaan 1-2; APC 2-Ymuiden 2 1-1; APC 4-AMVJ. 5 1-1? Schellingw.-3-AFC 5 3-2;
UITSLAGEN ZONDAG. 8 DECEMBER; Neerlandia-AFC(pups) 1-31 AFC(vet)~KIM 6-1.
AFC-Alkm.Boys 4-0; JOS 2-AFC 2 0-0; AFC 3-Quick)A) 2 0-2; Rivalen 2-APC 4 2-0; AFC 5~
Zeeburgia 4 4-1; AFC 7-Aalsmeer 3 s.n.o.; AFC 9-ZRC 3 2-0; AFC 11-Arsenal 4 6-4; KBV 8-
APC 13 3-4; D¥V 10-AFC 14 1-2,
JM. As St.Pancratius-ixPC 0-7; APC 2-SDW 2 11-1; DWG 4-APC 3 0-21; VDO3-AFC 4 8-1.
JUN. B; ZSGO-xiPC 0-4; Zeeb. 2-APC 2 2-2; Unity -APC 3 1-6; APC 4~Geuzenveld 4 3-0;
RKAVIC 7-AFC 5 1-7? Germaan 2-AFC 6 1-7.
JUN. C: AFC-Volewijckers 3-2; Voléw. 3-APC 2 2-4; BPC-AFC 3 1-3; Sport-AFC 4 2-0;
NPC 4-AFC 5 2-5; AFC 6-VD0 4 8-0; WA 5-AFC 7 4-0; APC 8-SDV 5 3-3.
PROGRAMMA ZATERDAG,- 14 DECEMBER;
I4.30uur APC-PSZ (9) Ie veld
12.00uur gMVZ 3-APC 3 (41) Ie veld
14.00uxir DWA 5-AFC 5 (80) 2e veld
PROGRAMMA ZONDAG, 15 DE.CEMBSR;
14.30u.tjt aFC-OWO (101)
APC 3+4 zijn vrij.
12.00uur ODA 2-AFC 6 (217) Ie veld -
14.30uur APC 8-Tavenu 2 (311) 2e veld
lO.OOuur SDW 5-AFC 10 (316) 2e veld
APC 12 13 zijn vrij.
JUNIOREN as
14.30uur AFC-TOB (501) 3e veld
14.00mo? Amstel 2-APC 3 (530) 2e veld
JUNIOREN B: - -
lO.OOuur AFC-Ajax 2 (602) 2e veld
13.00uur APC 3-Ahrends (625) 2e veld
lO.OOuur AFC 5-SDW 4 (637) 3e veld
JUNIOREN Cs
13.15uur SLTO-AFC (645) 2e veld
10.-00u.ur Amstel-AFC 3 (663) Ie veld
14.30uur CJW 2-AFC. 2 (12)
12.0.0uur OSDO 4-APC 4 Ie veld
ll.OOuur APC(pups')-RiiP 2e veld'
15.00uur AFC(vet)-Black Devils, 2e veld.
12.00uur APC 2-Volendam 3 (ll6)(res.shirts)
lO.OOuurDWS 5-APC 5 (113) 3e veld
12.00uur SCA 2-AFC 7 (218) Ie veld
APC 9 vrij.
12.00uur Geuzenveld 4-APC 11 (317) Ie veld
lO.OOuurZSGO 9-APC 14 (437) 2e veld
AFC 2 vrij.
14.00uur Amstelzwal. 2-APC 4 (531) 3e veld
11.30uur APC 2-TIW (613) 2e veld
AFC 4 vrij.
11..30uur APC 6-Bl.Wit 7 (639) 3e veld
lO.OOuur APC 2-Bl.Wit 3 (651) Ie veld
lO.OOuur DWS 4-APC 4 (666) 5e veld
APC 6+7 zijn vri*j, -
13.00uur APC 5-Unity 2 (670)3e veld(res.shirts)
LIGGING TERREINEN;
CJW, Sportpark "Nimmerdor" Leusderweg, ingang Buurtweg, Amersfoort/ KMVZ"Elzenhagen"
Buiksl.meerdijk o/h Y/ OSDO, Burg.Stramanweg.- Ouderkerk a/d Amstel/ DWA"Drieburg"
Kruislaan b/d Weesperzijde/ DWS, Jan van Galenstraat/ ODA, Rijksstr.weg, naast 121,
Duivendreciit/ SCA, De Boelelaan/ SDW, De Roos van Dekemaweg/ Geuzenveld "Eendracht"
Corn.Outshoornstraat/ ZSGO "Ookmeer" Troelstralaan/ Amstel "De Diemen" Rijksstraatweg,
Diemen/ Amstelzwaluwen, Oudekerkerdijk a/d Amstel/ SLTO "Ookmeer" Troeistralaan,
BILJARTEN;
13 DECEMBER - sociëteit - tegen Amsterdamse Sportjournalisten J AANV.WEDSTRIJDEN; 20.00uur.
vrijdag a.s
IJ KOMT -TOCH ÖÖK?
-2-
Po Hausel (wl) Julianalaan 15, De Rijp (Nïï)
B,v, Wattingen(wl) Herculesstraat 82 Amster
J v Bortf, Boleste-.n 112, Amstordam(ll)
109)
■PUP
J