t/A M i9WM 9 Secr. C.Th. Boer, Koninginneweg 167* Amsterda m-oud zuid. De Algemene Vergadering van de Vereniging Sportpark "Goed Genoeg" is vastgesteld op DINSDAG 10 OKTOBER 1967, om 19«30uur in de sociëteit. Ingeval op genoemd tijdstip niet het reglementair benodigde aantal stemgerechtigde leden aanwezig mocht zijn, wordt nu alvast de tweede Algemene Vergadering vastgesteld op een half uur later, om 20.00uur. Wg 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 10. 11. 12. AGENDA Opening Ingekomen stukken Notulen van de Algemene Vergadering van 8 november 1966 Jaarverslag van de secretaris Jaarverslag van de penningmeester en de begroting 1967/68 Verslag van de kascommissie Be stuursverkiezing D.J. Bestem C.Th. Boer G.W. Endel Zitting hebben de heren N. Leloux - voorzitter - secretaris - penningmeester leden B.P.S. Truyens) Alle leden, behalve de heer Truyens stellen zich herkiesbaar. Het bestuur stelt als kandidaat de heer G.Th. van Nigtevegt in de functie van secretaris-penningmeester. Verkiezing kascommissies Zitting hebben de heren R. Akkerman H.0. van Rijn H. Irent. Verkiezing commissie van ordes Zitting hebben de heren bestuursleden. Contributie 1967/68 Het bestuur stelt voor geen contributie te heffen. Rondvraag Sluiting Namen van kandidaten voor het bestuur en de commissies dienen op een door tenminste zeven leden getekende voordracht voor oktober a.s. bij de secretaris te worden ingediend. Deze voordracht moet vergezeld gaan van een verklaring der kandidaten dat zij bereid zijn een eventuele benoeming te aanvaarden. 1 D.J. Bessem, Voorzitter Namens het bestuur, C.Th.Boer, secretaris li

Bulletins (vnl. opstellingen) | 1967 | | pagina 5