WUUEYM
EDAKTIE:
,jjlljl Za2L SM _-_ verschiet -wekelijks^ - _32ejtf aargang _-_ Jl o 9 _-_ 21-9- W>
AFC 3-IW 2? AFC 4-Rivalen 2^ SAC-AFC(zat.)
Programma 1 en_2_oktober£
BVC-AFCj Elinckwijk 3-AFC 2;
Jitslagen zaterdag^ M^ëJPI^ë.17! rt
AFC-SMS ï-3 ~Amstelveen 4-AFC 2 1-2; AFC 3-Nedlloya' 2 2-4j AFC 4-Arsenal 4 2-4;
AFC-RJIAVIC (pup) 0-2; Concordia Vet-AFC Vet nTd.
Uitslagen zondag, 18 sejjtemberj^ n «,/-»«« r
Ziïvermeeuweïï-AFC ï-1; JOS 2-AFC 2 1-1; AFC 3-JOS 3 2-1; AFC 4-Arsenal 2 1-6; AFC 5-
Amstelzwal. 2 4-2; BPC 2-AFC 6 5-2; Eland 2-AFC 7 '7-15 AFC 8-JWO 2 6-0; AFC 9-NFC 6 10-4;
Volew. 7-AFC 10 3-1? AFC 11-RAP 3 2-5; AFC 12-NEA 5 5-B; RKAVIC 10-AFC 15 2-6...
JUNIOREN As AFC-TOG 4-2; NFC-AFC 2 5-55 AFC 3-SCA 3-5; AFC 4-Amstelzwal. 2 0-9.
JMIOREN Bs St.Mart.-AFC 5-0; AFC 2-SDV 2 1-5; Volew, 3-AFC 3 8-0; AFC 4-Arsen.2 1-3-
JüMQRMfcT -Bl.Vit 2-AFC 2 -5-0; Ajax 4-AFC 3 1-5; Ahrends 3-AFC 4 0-10; NFC 6-AFC 6 4~J
Aristos 7-AFC 7 2-2
PROG^\M% ZATEpAG^ 24_SEPTMBER£
16.00a AFC-OSDO, Ie veld
12.00u Sloterpark 4-AFC 3 (17) Ie veld
11,00a SCZ'58-AFC (pups)
mCGMMA. ZONMGx 25_SEPTï^ERj_
14,00a AFC-Iïollandia
10,30a Zeeburgia 2-AFC 3
12,30a AFC 5-Rapiditas 3 (lil) 2e veld
lO.OOu AFC 7-Sloterdijk 2 (217^ 3e veld
14o00u W.gr.meer 5-AFC 9(315) '1© veld
10.00a AFC 11-AW 4 (423) Ie veld..
JUNIOREN As
12.00a AFC 2-NE/L (514) 3e veld
10.00a NFC 2-AFC 4 (530) 4e veld
JUNIOREN Bg
12.00a AFC-Vilskr.SNL (602) 5e veld
11.15u AFC 3-Spartaan 3 (62l) 2e veld
JUNIOREN Cs
10.30a Volewijokers-AFC (645) 3e veld
10.00a NFC 5-AFC 4 (669) 2e veld
10.30u Schellingw. 3-AFC6 (678) 5e veld
LIGGING TERREINEN;
SCZ"f58 "Sloten" S"l oterweg/ Sloterpark "Eendracht" Corn.Outshoornstraat/ zeeburgia
Kruislaan b/d tunnel/ KBV "Riekerhaven" b/d Haagseweg/ Vatergr.meer "Voorland" Middenweg/
RKAV, Zwarteweg 122, Aalsmeer/ NFCSportlaan, Amstelveen/ Vespucci "Ookmeer" Troelstral./
SCA, De Boelelaan, Buiten^eldert/ Volewijckers "Buiksloterbanne" Buiksl.meerdijk o/h Y/ -
Ajax "Voorland" Middenweg/ Blauw-Wit "Sloten" Sloterweg/ Schellingwoude, 5e veld, BW,
"Elzenhage" Buikslotörmeerdijk o/h Y/
VETERANEN
14.00a AFC 2-PVF 2 (11) Ie veld
15.00a AFC Vet.-Wilhelmina Vet,, 2e veld
12.00U AFC 2-Velox 3
123Ou KBV 2-AFC 4
14.30a AFC 6-KDO 3- (216) *2e veld
14.00a Sloterpark 3-AFC 8 (313) Ie veld
14.00u AFC' 10-St.Iïartinus' 3 (320) 3e veld
14.30a AFC 13-TvM 7 (432)'4é veld
14.30u HKAV-AFC 3 (621) 2e veld
lO.OOu Vespucci-AFC 2.(613) Ie veld
.lO.OOu SCA 2-AFC 4 (633) 3e veld
1*,30 Agax 2-AFC 2 (651) 3e veld
11.15u Bl.Wit 5-AFC 5 (674) 3e veld
lO.OOu AFC 7-MG 5 (679) 2e veld
Zaterdag, 24 september Wilhelmina thuis. Aanvang 15.0Öuur.
Geluk, Gerrits, Hannèma, Scheepstra, Spelter, de Haan, Steensma, K,
Kranendonk, Moesbergen, v. Weelde, Bitter, van Ruyven.
en C. Bouwens,
- 2 -
Handtekening;
Doorhalen ujat niet van toepassing is,