ALGEMENE VERGADERING Het Bestuur nodigt de leden uit tot het bijwonen van de Jaarlijkse Alge mene Vergadering, welke gehouden zal worden op DONDERDAG 24 JUNI 1965 in de Sociëteit der Vereniging en wel om 20.00 uur. Indien op genoemd tijdstip niet voldoende stemgerechtigde leden aanwezig zijn, wordt reeds nu voor alsdan een tweede Algemene Ledenvergadering bijeengeroepen, even eens op donderdag 24 juni 1965, aanvangende 20.30 uur in de Sociëteit der Vereniging. AGENDA 1 Opening. 2. Huldiging kampioenen. De captains van de betreffende elftallen worden verzocht persoonlijk aanwezig te. zijn. 3. Ingekomen Stukken. 4. Notulen. 5. Jaarverslag 1e Sekretaris 6. Jaarverslag 1e Penningmeester. 7. Vaststelling contributie seizoen 1965/1966. Het Bestuur stelt voor deze ongewijzigd te handhaven. 8. Voorstel Bestuur tot instelling van een Strafcommissie. Het Bestuur stelt hiervoor candidaat: de hr.G.H.H.Kappelhoff en de hrJ.N.Holtzappel 9. Verkiezing van het Bestuur. Het Bestuur is thans als volgt samengestelds Voorzitters G.H.H.Kappelhoff Sekretariss J.L.van Dijk Penningmeesters J.HUrwits Vice-Voorzitters O.Bouwens 2e Sekretariss A.van Soomeren 2e Penningm.s H.O.van Rijn Commissaris van Materiaal: C.van Peperzeel Commissarissens H.W.van Teunenbroek en A.J.Bos. De hr.O.Bouwens stelt zich niet herkiesbaar. Het Bestuur stelt candi- daat de hr. DJ.FHermens 10. Begroting seizoen 1965/1966. 11. Verkiezing van de Elftalcommissie A. Deze commissie bestaat thans uit de heren C.Kerker, A.v.d.Valk en R.Leeser. Allen stellen zich herkiesbaar. 12. Verkiezing Elftalcommissie B. Deze bestaat thans uit de heren R.Melsert, TH.J.Nooy en P.v.Ruyven» Allen stellen zich herkiesbaar, 13. Verkiezing Elftalcommissie C. Deze bestaat thans uit de heren J.Stokvis en E.Spoel. Beiden stellen zich herkiesbaar, 14. Verkiezing Elftalcommissie D. Deze bestaat thans uit de heren M.Duinker, J.Kikkert en A.v.Straaten, de heren Kikkert en v.Straaten stellen zich niet herkiesbaar. Het Be stuur stelt candidaat de heer C.Th.Bogaart

Bulletins (vnl. opstellingen) | 1966 | | pagina 3