1
2
D»Oh.Dirksen(don)Eenstr78 II,
Amsterdam 10.
G.Snit Sr(don)Kinderdijkstr. 86 III
Amsterdam 10»
B.E. van Bronswijk(wl)Jaap Edenstr.
33 hs(HV)A'dam,heeft overschr.
nodig»
Mutatie
i -
Res,
Groen, de fever,
Leider E.C,
R.R.Stokvis van werkend lid naar don.
R.W.Henneman( jun) moet zijn R.N,
Henneman.
R.Bernard van werkend lid naar don.
Adreswijzigingen
E .L.Rohling(wl)No. 42.08,06.320,Art.
Legerplaats, Ossendrecht» (wijziging
gaat in met ingang van 2-10-1963)
L.Woudstra(wl)Churohilllaan 199 III,
Amsterdam 10.
P.N.v.d.Heydt(wl)51ste L.T.T.Cie,
Staf Peleton,Ripperda Kazerne,Haarlem
Serg^. J »E .Vlietman(wl) Sport bureau, Oran
je Kazerne, Schaarsbergen.
J.M.Eijlders(wl)Rembr^ndtweg 539,
Amstelveen
JZwaag(don)Churohilllaan 38 III
Amsterdam 10
Dpl.Sld.L.v,d.Elsakerwl)Reg.no
43.05.13.101, 2e I.S.,4e pel.Snij
derskazerne, Nijmegen.
E.S,v.Beynun(wl)p/a Earn.v.Dienst
Ekingenstr. 66 II(0sp.)A'dam 18.
Bedankt T.J. van Heesoh (jun)
Afvoeren P.W.Bui?zelaar(don)
AROL 1 september 1963.
AEC - HBS vriendschappelijk 2.30 uur
Teiwes, v.Straaten, Tak, Draisma,
vo TilKatRoodeHde WaalKenna
Duis, Hoogendoorn.
Res. t Spelers AFC-oomb. tegen JOS.
Leider E.C,
JOS-Comb. - AEC-Conb, vriendschappe-
lijk. aanvang 10.00 uur.
Wekx, v,Wattingen, Konings, Meijer,
Lonnee, Boom, Vlietnan, Slaap, Den
Braven, Kraaipoel, Brouwer.
Competitie KBV 2 - AEC 3 (12 uur)
Karna, Geus, Verhoeven, Leeser, Beuke;
Lans, Röhrig, Beekma Rooze, Vesterj
Blote.
Res. Lissauer, Vogel.
Leider E.C.
Afschrijven voor vrijdagavond 8 uur
bij C.Kerker, tel. 72 06 85.
HW-tournooi, aanvang 12 uur, vertreï
per N.S, bus, 10.15 uur van Heutzrnom
Hiervoor worden uitgenodigd
P.C.Brouwer, Nesenberend, VY.Böhne,
E.Böhne, Ridderikhof, C.Tromp, Hannen
Bos(Capt.) J.v.d.Moolen, v.d.Linde.
P.den Dekker, Broersen, H.v.d.Bergh,
Arnoldus, v.Beynum, Schroder, G.Smit
Leider R.Melsert.
Afschrijven voor vrijdagavond 8 uur
W.A.v.Oort, tel. 73 44 78 na 18.30 u
overdag 63 95 1
JEUGD.
Alsnog is door de K.N.V.B., Afd. Amsti
dam besloten een regionale jeugdcompe
tie in te stellen. Er zijn 3 afdeling
van 4 elftallen, welke een voorronde
nen te spelen. In de afdeling van APC
spelen s AEC, Blauw-Wit, NEC en Water
granfsneer.
Voorronde Regionale jeugdcompetitie
Zondag 1 september a.s. 12.00 uur
Blauw-Wit Jun. Al - AEC Jun. Al.
Bijvelden O.S.
Amesz, Geus, Leonhard, Dik, Loonstijn
Seunke, Keunen, Bouwhuis, Coeleman,
Reddering, Theeboom,
Res. s v.d,Valk, den Daas, Leloux.
Leider de heer Gerrits.
Bijeen 11.30 uur Stadion rechts.
Zondag 8 september a.s.
H BS-j eugdt ournoo i
I.v.m, de voorronde voor de regionale
jeugdcompetitie vervalt de opstelling
als vermeld in het bulletin van de
vorige week.
Uitgenodigd worden thans
Oud, Conijn, Roosenschoon, den Daas,
Susan, J.Vellenga, Merkelbag, Leloux,
Conitzer, Boele, Weyel, v.d.Valk,
P.Vellenga, Küppers.
Leiders s de heren Plantinga en Vaal.
i
J-