AFO 8
Maandelftal 12.00 uur thuis tegen
RKAV 2 Afschrijven hij W.A, van
Oort, tel. 63951 na 18.30 uur
734478.
[AFC 9
jfclaandelftal, toegevoegd van Wesel
10,00 uur uit tegen Fokke 4.
Afschrijven hij W.Adriaansz, tel.
716677.
IAFC 10:
AFC Jun.A5- Spartaan Jun. A4>
Oud, Kinsbergen, Ziegeler, Groenen
boom, Kurd, Pappot, v.d. Elsaker,
Jaspers, Peerehoom, Boele, Heesch.
Res.: Nijmeijer, Hendriks,
Leider: Dhr. KUppers,
Bijeen: 200 uur
Bl.Wit Jun. A5 -AFC Jun. A6.
Dijke, Ringe, Aarsen, Limburg, Korte-
hein, Janus, Luhhers, v.d. Valk, Kramer
van Duuren, Smit.
Res.R. cc Boer, H.ten Kate, Hoon-
akker
Leider: Dhr. Sierhuis.
'Bij een9.30 uur Stadion Rechts.
Maandag 20 mei a.s. 19.00 uur:
AFC Jun. A7 -OLYMPUS Jun.A2.
Maandelftal, waaraan toegevoegd de
nieuwe spelers Ten Kate, Chandrangam
Yfilde en J. Smit
Op 19 mei 10.30 uit tegen Y-Boys 4
Op Hemelvaartsdag (23 mei) 14.15
thuis tegen Sport 4
fAfsolirijven hij. E.Posthuma de Boer
Fel.742837
;Zie voor alle zekerheid voor opstel- Helden, Meulenhelt, Oostveen, Raats,'
llingen van AFC 8, 9 en 10 Bulletin
no. 33 van 7 mei j.l.
Zaterdagmiddag I
Van Manen, Akkerman, v.d. Hurk,
IK. Brand, Reddering, Wildehoer,
Sinot, G. Smit, v.d. Bergh, Bakker
(kern eens een keertje Perton,
v.d. SrnagtPais- v. Soomeren.
Zaterdagmiddag II.
Bernard, Kalsheek, Leensma, Duinker,
Heynen, v.d. Ven, Mul, Bijl, Liede
riks- de Boer, v. Tiel.
Afschrijven voor AFC 4, 5, 6, 8 en
beide Zaterdagmiddagelftallen bij
W.A. van Oort, tel overdag 63951
na 18.30 734478 (niet op a.s. Vrij
dagavond
Jeugd, 19 mei 1963.
Regionale competitie.
AFC Junioren A1-Velsen Junioren A1
Van Dijke, v.d. Heide, Meester, van
lelden, Meulenhelt, Oostveen, Raats,
Steenheek, Ikelaar, Vocking, Witzen-
hausen.
Res.: Hertz, Beving, Rayer,
Leider: Dhr. Steenheek,
Bijeen: 18.30 uur AFC.
AFC Jun. A8 - Lijnden Jun. A3.
Hertz, Couton, Beving, Hoogevorst,
Rayer, Knijtijzer, Somberg, Mud,
Taytelbaum, Mij zen, van Os.
Res.Groen, Drenkelford,
Leider: Dhr. Beek,
Bijeen:" 11.30 uur AFC.
Hemelvaartsdag 23 mei 10 uur 2e veld,
iAmesz, Geus, Lonnee, Dik, Loonstein,
Seunke, Leonhard, Slaap, Bühne, Red
dering, Theeboom.
ResBouwhuis en Kramer.
[Leider: Dhr. Gerrits.
Bijeen: 11.30 uur AFC.
[Hemelvaartsdag 23 mei 1963. 12 uur
[AFC junioren A1-H.B.C. Junioren A1
[Amesz, Böhne, Bouwhuis, Dik, Geus,
[Jieonhard, Loonstein, Reddering,
IRiemersma, Slaap, Theeboom, Lennee,
[Seunke
Swift Jun. A2 - AFC Jun. A3.
Oblade, Clasie, Goedkoop, Vellenga,
SonitzerDen Daas, Dam, Leloux,
S°eleman, Weyel, Baak.
■p-Ê-ii. FiepersMerkelhag,
Dhr. Leloux.
Bi
AFC-Jun. A7 - De Eland A2
Zie opstelling Maandag 20 mei 1963
Leider: Dhr. Steenheek,
Bijeen9/30 uur AFC.
Afschrijven uitsluitend Vrijdagavond
tussen 7-8 uur hij de Heer W.Bückert,
Tel. 792963.
Penningmeesterhulp
Willen de volgende jongens zich Zondag
om 13.00 uur melden hij de Heer Van
Rijn, 2e penningmeester:
Steenheek, Ikelaar, Vocking, Witzen-
hausen, van Helden en Raats.
Bij voorbaat vriendelijk dank.B
""Programma Junioren B voor 19-5-'63.
Volewijckers B1- AFC B1
IC.00 uur, Buiksl3
v.d. Valk, Piepers, dOllyslager
Lissauer, Slaap, Nieuwenhuys, Peeters,
Slinkert, v. Leuven, Loonstijn, Vellen-
ga
Res: Verheuvel, v.d. Voort, Kool,
Leider: Dhr. Stutje.
Bijeen: 8.45 uur Peek CO oppenburg
"(Dam)
ISen: 1 .45 UUr SWIFT.
A.
VC-U.J. JJJ-Jil-W v va 7
■i «yn