|fschrijven voor het 4e» 6e» 8e_en
beide Zaterdagmiddagelftallen "bij
jff.A.v.Oort, tel. overdag 63 95 1 na
18.30 uur 73 44 78.
JEUGD
V.nioren A.
ffnl ewiiokers 1 - AFC 1
Flantinga» Geus, Lonnee» Loonstion»
Böhne» H.Dik, Keune, Slaap, Bouwhuis»
Seunke, Reddering.
Res. Velthuysen, Peereboom.
enk Leider i de heer Gerrits.
oze Bijeen s 11.30 Volewijokers.
WA 2 - AFC 2
Amesz» P.Roosenschoon» De Boer» Rie-
ciersma» Conijn» v.d.Kuilen» Dan» Leon^
u-ur hardPrins» Oostra, Kramer,
Resc s Goedkoop» Kramer»
Leider de heer Plantinga»
Bijeen 11.45 uur WA.
1 en, A1C 3 - Sohinkelhaven 1.
Los» Clasie» Coeleman» Vellinga,Co-
nitzer» den Daas» Oud» Leloux, L.Kamm»
lijel» Theeboom.
Res. s Baak» Kurd, Heesch.
Leider s de heer v.Vliet.
Bijeen 11.30 uur APO.
APO 4 - Swift 3
Oblade» Mars» R.Roosenschoon, Uijman,
Susan, Hijnen, Merkelbag» Klippers»
7 [Boele, Piepers» Elfrinck.
- Lhes. Ziepelerv.d.Elsaker, Jaspers.
3 Leider de heer Roosenschoon.
irs.IBi jeen s 11.30 uur AEC.
95 jJHK 2 - AEC 7.
Iv.Dijke» v.d.Heide» Meester» v.Helden»
3.6 IMeulenbeltOostveen» Raats» Steenbeek,
66 fikelaar, Vocking» Witzerihausen.
ARes, t Daniels, Prensdorf.
nA Leider de heer Steenbeek.
U4 Bijeen 13.30 uur JHK.
APO 8 - Sloterdi.ik 2.
1T_jHertz, Knijtijzer, Beving, v.Os» Rayer,
uHoogervorstStradmeyer, v.Duuren»
r a Taytelbaum, E.Karnm, Mud.
°a° Res, Somberg» P.Mijzen.
Leider s de heer Beek.
Bijeen 13.30 uur APC.
tls—
'en,
- 3 -
Afschrijven uitsluitend vrijdag tus-
den 7 en 8 uur bij de heer W.Bückert
tel. 79 29 63.
Junioren B.
Zeeburgia 1 - APC 1.
v.d.Valk, Piepers, d'OllyslagerLis-
sauer» Slaap» NieuwehhuysPeeters
Slinkert» v.Leuven, Loonstijn» Velleng?
Res. Pen, Zwartepoorte
Leider de heer Jacques Kohier Jr.
Bijeen 9.15 uur Berlagebrug.
Aalsmeer 1 - APC 2. 1
Susan, v. Haaf ten» Sneerdiok» v.d.?/ oude,
Coeleman, Koord, Peetoom, Duys, Praen-
kei» v.Rijn, Rustenburg.
Res. s Baars, Janus.
Leider de heer Peeters.
Bijeen 9.45 uur Haarlenmermeerstatior
(busgeld meenemen)
APC 3 - Ahrends 1.
De Zoete, Kalsbeek» Damman, W.J.Hen
driks, Smalhout, Jansen» de Bast,
den HeyerVecht, Heemskerk» Euwes.
Res. 5 Uitermarkt». Rijkhoff.
Leider de heer Duys,
Bijeen 10.00 uur APC,
Swift 3 - APC 4.
Montagne, Kelder» Hoefnagel» Drucker»
Sweys» H.R.Hendriks» P.Swart» v.d.
Voort» Raaymakers, Verheuvel, Planting.
Res. Kool, Henneman.
Leider de heer Van der Voort.
Bijeen i 10.00 uur Swift.
APC 5 - KEV 5. T
Amesz» de Haan, Kiemeney» Bosch» bpeyer,
Vermeulen» Meijer» Siliakus» Visser»
v.HallWagenaar.
Res. Bijl» Leloux»
Leider de heer Geerling.
Bijeen 10.00 uur APC,
AFC 6 - DCG 10,
W.Groenier» v.Duuren, Kalsbeek, v.d.
Vorm, Prent» Stutje, Englander, Kloos
terman, Böhne» Graanboom» v.Straten.
Res. Walraven» Ascher.
Leider i de heer Stutje.
Bijeen 11.30 uur APC.
dag mei
19 mei
14.00 APC
11 .00
10.00
14.30
12.00
10.00
APC
DWV
APC
APC
2
4
5
8
- de Spartaan 3
- APC 4, B-112,
- DJK 2, C—113,
- RKAV 2,E-415
Pokke 4 - APC 9, M-421
1e
3e
2e
3e
1 e
v,
v,
v.
Zeeburgia: Kruislaan b/d tunnel
Y.Boys: Leeuwarderweg voorbij D.W.V,
Aminco: Sportpark Buitenveldert
A.S.A: Pomunastraat o/h IJ
V.V.A.: Jan van Galenstraat
10.30 Y.boys 4 - APC 10, W-428.
0i ij on c- j nciuej. v cta-X" oö-
V.
V,
w - xu v-"-~i_ \J \J «JC-A- _L_ V V f—y