SKAT.
Daar er "bij diverse leden belangstel
ling bestaat voor bet SKAT-spel, zullen
de heren Steyns en Scheepstra op zater
dag 29 december a.s., des middagshier
over een uiteenzetting geven. Zij ver
zoeken de betreffende leden deze mid
dag hiervoor vrij te houden,
PERSONALIA
Op 22 december verloven zich t
Tonny van Straaten
evenals
en
en
Tineke Kroon,
Bob van Wattingen
en
Suse Miedema
Kees van Peperzeel
en
Hannie Buis.
Op 27 december trouwen
Athur Reddering
en
Agnes Postmaa
en
Bert van Manen
en
Ella Hanse.
Al deze jonge paren wensen wij namens
geheel A.F.C. veel geluk en voorspoed!
Uitslagen 19 december.
Watergraafsmeer - AFC
AFC 2 - PYF 3
AFC 9 - AFC 10
AFC Yeto - Black Devils
Alle wedstrijden op 16 december werden
afgelast.
afgelast
PYF no
2-6
2-2
Programma 22 en 23 december.
14.00 AFC - HRC
OSV 2, le v.
OVVO 3, 2e v.
TOG 3, B-112, 3e v.
Energia 2, C-113, 4e v,
11.00 AFC 2
12.00 AFC 3
10.00 AFC 4
10.00 AFC 5
12.00 SDZ 3 - AFC 6, K-319, lev
- 2 -
14.15 Rivalen 5 - AFC 7, B-412, le v
12.00 Yespucci 5 - AFC 8,E-415> 2e v
14.00 Vl.Holl.3 - AFC 9, M-4212e v
Junioren A.
12.00 HBC - AFC
Regionale jeugdcompetitie
10.00 AFC 2 - ZSGOA-511, 2e v.
14.30 ASV-Ars2 - AFC 3, C-523, 3e v,
14.30 AFC 4 - SCA, F-526, 3e v.
10.00 RAP 2 - AFC 5, N-532, le v.
10.00 BI.Wit 5 - AFC 60-533, 4e v.
14.30 WMS 5 - AFC 7, P-534, 2e v.
14.30 AFC 8 - Lynden 3, R-535, 4e v.
Junioren B.
10.00 Ajax - AFC, A-601, 2e v.
14.15 AFC 2 - BI.Wit 2, A-611, 2e v.
13.15 AFC 4 - Aalsmeer 3»H-628, 4e v,
12.00 AFC 5 - SCA 2, N-632, 3e v.
13.15 AFC 6 - de Volew. 5» A-661, 3e
12.00 AFC 7 - de Volejw. 5, C-663, 4e
10.00 Sloterp.6 - AFlS 8, D-664, le v.
Z at e r d agmi d d ag
Insulinde-toerhooi HBS, den Haag.
Ligging terreinen.
SDZ t Ookmeer, Troelstralaao,
Rivalen Riekerhaven, Haagweg.
Vespucci Ookmeer, Troelstralaan.
V.Hollanders Janselaan, Amstelveen,
HBC Cruquinsweg, Heemstede.
ASV/Ars, 5e veld AFC.
RAP Buitenveldert
BI.Wit s bijvelden Olymp.Stadion.
Vi/MS Ookmeer, Troelstralaan.
Ajax Voorland, Middenweg.
Sloterpark Veiserweg.
HBS Houtrust, den Haag.
Programma 29 en 30 december.
14.00 AFC - OSV.
12.00 Volendam 4 - AFC 2
11.00 TOG 2 - AFC 3
14.15 SDW 3 - AFC 4, B-112, 2e v.
14.15 Sloterv.2 - AFC 5, C-113, le v,
14.15 AFC 7 - Ontwaakt 3,3-412,2e v.
10.00 WMS 5 - AFC 8, E-415, le v.
12.00 AFC 10 - BI.Vogels 4,U-428,3e v
Juni
12.0
Regi
12.0
12.0
11.0
10.0
10.0
14.0
10,0
Juni
10,0
12,0
10.3
10.3
12.3
10.0
10.0
10.0
Zate
14.0
Vole
TOG
SDW
Slot
YiTiS
Riva
A als
lAWV
jSlot
ZFC
Swif
Zeeb
RAP
SCA
Nieu
M.We
Z
Mevr
v
iHo C,
4
H.S.
Tot
B.Ra
V
R.V.
Z