jos
km
AFC 4
Vogel, Nesenberend, v.d.Linde, Nooy,
Schroder, Boom, Baarschers, den Dek
ker, Böhne, Bos, Broersen.
Res. Huisman
Leider s J. Meyer.
AFC 5
Kamm, Pors,
Melsert, Horn, Veldkamp,
Schot, Lissauer, J.Bosma,
Res. J. de Vries, B. Groen.
v.Hattem, R.I,Smit.
v.d,Velden,
t Leider s H.J.Schooneveldt.
I AFC 6
Hesseling, v.d.Made, Mulder, Bruns,
Leloux, G.de Vries, v.Peperzeel,
Schaap, Janssen, Engel, v.d.Heydt.
Res. Duinker, Geusehroek,
Leider s L. Donk.
AFC 7 (maandelftal) Keeper W.C.Telle.
11.30 uur thuis tegen ASV Arsenal 4.
Afschrijven hij M.Koster, tel. 421566.
AFC 8 (maandelftal) keeper C.van Wees.
12.00 uur uii;; tegen Olympus 3.
Afschrijven hij W.A.v.Oort, tel.
63 95 1, na 18,30 uur 73 44 78.
AFC 9 (maandelftal)
14.00 uur thuis tegen Amst.Zwal. 5.
Afschrijven hij V.Adriaansz_, tel.
71 66 77.
AFC 10 (maandelftal)
14.30 uur uit tegen HRVC 5.
Afschrijven hij J.Stokvis, tel.
74 39 04, b.g.g. 12 31 23.
Zaterdagmiddag I.
Van Manen, v.d.Hurk, Vildeboer,
Akkerman, Sinot, Brand, Reddering,
Pais
v.Soomeren, G.Smit,
B.v.d.Bergh^, v.d, Smagt
Zat erdagmiddag 11
J. de Boer, Bijl, Duinker
Perton,
Heynen,
Kalsbeek, Leensma, Mul, Nefkens, van
v.Veelde.
Tiel, Sterman, v.d.
V en
Afschrijven voor het 4e, 5e, 6e en
8e elftal en heide zaterdagmiddag
elftallen hij W.A. van Oort, tel.
overdag 63 95 1 na 18.30 uur 73 44
Veteranen.
15.00 uur tegen DDV thuis.
78,
Werner, Gerrits,
Kraal, Hannema, v.d.
Voort, Moesbergen, Steensma, Kerker,
Spelter, WiggemansenStallmann,
Sierhuis
Crentde.Boer,
Neseker,
Scheidsrechter 3 C. van Peperzeel.
Afschrijven vrijdagmiddag tussen 16.'
cn 18,00 uur hij W. Neseker op het
Clubhuis, tel,
79 06 17.
JEUGD
Regionale Competitie.
Veisen Jun, Al - AFC Jun,
Al,
Lonnée
Seunke,
12.00 uur.
Plantinga, Geus,
van .aesberge, Roosenschoon, Slaap
Bouwhuis, Reddering, theeboom.
Res. s Mars.
Böhi
Leider 3 de heer Gerrits.
Bijeen 3 10.30 uur van Heuts Monumerr
Mogen we weer op de auto's van de
ouders rekenen Dank U wel
AFC Jun. A2 - DCG Jun. A2.
2.00 uur 4e veld.
Amesz, Riemersma, de Boer, Loonstijn
Conijn, Dik, Keunen, Leonhard, Prins
Oostra, Kramer.
Res. van Duuren.
Leider de heer Plantinga.
Bijeen 3 1.30 uur AFC,
KBV Jun. A2 - AFC Jun. A3.
10.00 uur ie veld.
Los, Clasie, Coeleman, Vellenga,
Connitzer, den Daas, Dam, van Baak,
v.d.Kuilen, Leloux, Veyel
Res. 3 N» Kamm, Aarsen.
Leider 3 de heer Van Vliet,
Bijeen 3 9.30 uur KBV,
AF 0 J unA4
Schinke 1 haven Lm. A2
Nijman, Sus
11.30 uur 3e veld,
Oblade, Oud, Rustenburg,
Hijnen, Merkelhag, Roemenboom, Boele
Piepers, Elfrinck
Res. s Rayrer,
Leider de heer Kuppers.
Bijeen s lx.00 uur AFC.
AFC Jun, A5 - KBV Jun. A4.
10,00 uur 4e veld.
Velthuysen, Kinsberger, Ziegeler, Kr
Goedkoop, Pappot, Elsaker, Jaspers,
aer
to f.\
te"
kFC
Liji
Uit;
tïöT
Peereboom, Kurd, Heesch. Res
Geld
F,ja:
MS
LOC
"c kin
01-
berg, Couton, Leider 3 de heer Verwijïïy
Bijeen s 9.30 uur AFC,
MMÊÊëM
J-LC O o o o SZs V i J. CO y
- J f - - - -
eSBBBSwBBHPBWBi