m U |T"K
iema,
Len
Zrnder "bericht van verhindering zijn
weggebleven Brims, Schaapv.d,
f/elden. Zij dienen zich ter motivering
in verbinding te stellen met de heer
Vervolg opstellingen.
Veteranen.
uur
van Oort, tel. 63 95 1? na 18.30 Geluk, Kerker, Werner
73 44 78,
.on.
en
Len,
.net
VIERBALLEN-TOURNO 01
De navolgende koppels zullen de' strijd
aanbinden in het 4-ballentournooiAan-r
vang 19 november a.s.. Door de overwel
digende belangstelling voor dit festijn
zal het niet op één avond afgewerkt
iunnen worden, doch zullen 3 a 4 avon
den benodigd zijn,
Wij willen namelijk de verliezers op
de eerste avond nog een kans geven
zich via een verliezersronde, tot kam
pioen van het ABC 4-ballentournooi te
laten uitroepen.
Tevens is^ gestreefd naar een zo eer
lijk mogelijke loting t.w. een sterke
(op papier althans) speler met een
zwakke idem speler. Protesten zijn
toegestaan binnen 5 minuten.na het be
gin van elke partij tegen betaling van
een biertje aan de Clubavondcomnissie,
doch worden automatisch afgewezen bin
nen 5 minuten na afloop van de partij
I.Scheepstra - N.Holtzappel
AStaats - R.Akkerman
3.Pais - W.Brcmmelcamp
C.Quint - M.Duinker
A.v.d.Ven - J.Stahl
LLc.Leloux - C.Cclijn
4.Mets - H„Kappelhoff
Joh.Meyer Jr. - AWaayer
KvJi ek - WNe seker
C.Kerker - A.Bos
J.Stallmann - W.Adriaansz
P.v.Rijn - G.Buger
f'.v.Dijkhuizen - J.Nijhuis
-APeldmann - P.Vaal
H.Huisman - H.Reddering
Nijman - C.Alandt.
Prent
Gerrits, Kraal, Stallmann, v.d.Voort
Moesbergen, Sierhuis, Steensma,
2ker, de Boer, 7iggemansen.
N<
Scheidsrechter
Afschrijven, vrijdag tussen 16 en 18
uur op het clubhuis bij W.Neseker, tel,
79 06'17.
J
Li volev-.ijokers Jun. Al - AFC Jun. Al,
12.00 uur Buiksloot 4.
Plantinga, A.Meyer, Lonnée, Seunke,
Böhne, van Jaesberge, Bouwhuis, Slaap,
Geus, Reddering, 'Theeboom,
Res. Velthuysen, Peereboom.
Leider de heer Gerrits.
Bijeen 11,30 uur de Volewijokers
DAS Jun. A2 - AFC Jun. A2.
12.00 uur 4e veld.
Amesz, de Boer, Riemersma, Conijn,
Loonstijn, Dik, Leonhard, Kernen,
Prins, Oostra, Kramer.
Res. Ziegeler, Goedkoop,
Leider de heer Plantinga.
Bijeen 11.30 uur DV/S
AFC Jun. A3 RAP Jun. Al
10.00 uur 2e veld.
Roosenschoon,
Vellenga,
Los, Clasie,
Conitzer, den Daas, Dam, van Baak,
Coeleman, Leloux, feyel.
Res. Jaspers, Kurd.
Leider de heer van Vliet.
Bijeen 9.30 uur AFC.
Aalsmeer Jun. a2 - AFC Jun, A4.
12.30 uur 2e veld.
Oblade, Oud, Rustenburg, Nijman, Susan,
Hijnën, Merkelbag, v.d.Kuilen, Boele,
Piep
Res
Leider
Bijeen
ers, Elfrinck,
AFO
Jun
fiars, Aarsen, Kramer.
de heer Roosenschoon.
11.00 uur Haarlemmermeerstatior
Busgeld meer.
A 6
WA Jun. A4.
Dijkhuis, Janus.
10.00 uur 3e veld.
Stroobach, Hoonakker
Kcrtebein, Gems
Nijmeyer, Smit,
Res. 2 Daniels, Mud, Drenkelford
Leider 2 de hèer Sierhuis.
Bijeen 9.30 uur AFC.,
Limburg, v.d.Valk,
Lubbers
dag mei
19 mei
14.00
11 .00
10,
14,
12,
10,
00
30
00
00
10.30
AFC
AFC
DWV
AFO
AFC
Fokke
Y.boys
2
4
5
8
DOG
- de Spartaan 3,
- AFC 4, B-112,
- DJK 2, C—113,
- RKAV 2,E-415,
4 - AFC 9, M—421
4 - AFC 10, W—428.
1e
3e
2e
3e
1e
Zeeburgia: Krui slaan"b/d tunnel
Y.Boys: Leeuwarderweg voorbij D.W.V,
Aminco: Sportpark Buitenveldert
A.S.A: Pomunastraat o/h IJ
V.V.A.: Jan van Galenstraat
.li
2UK£
rr s
J -J f
o A C
>1 r
'~r 4" f
V.
V.
V.
V.
V.