1oTire leden
Ledenlijst.
A.J. Valks(don)Rivierenlaan 18,Zuid II.
J.van Lit(don)Verspronckweg 9,Haarlem,
Mevr.E.Moesbergen(don)Com.Dopperkade
8 II, Zuid II.
J.G.H.Wolters(don)Ruysdaelstraat 29,
Zuid I.
HCJanuswlWouwermanstraat 1Zuid I
J.Loonstijn(don)Plantage Prinsenlaan
15, Centrum.
Weer opnemen s
Drs.A.Balk(don)s-Gravesandeplein 15
II, Oost.
P.Grutterink(wl)Aragohof 8 I, Oost.
Tot ballotage toegelaten i
A.J.D.vaxi Kalkendon)Stadionweg 216,
Zuid II.
A.van Leeuwen(wlp)24-7-52,Dikninge
141(BY) Zuid II
M.PeetoomCjun)30-4-48,Arent Janszoon
Ernststr641(BV)Zuid II,
B.van Oostveen(jun)9-5-50Nieuwe Doe
lenstraat 13 hs, Centrum.
A.Mok(wlp)27-1 -53Raphaelstraat 25
Zuid II.
Adreswijzigingen
A.L.M.Beuker(wl)Vancouverstraat 18 IV,
West II.
P.Hausel(jun)Willaertstraat 5 IZuid I»
M.C.M.Duinker(wl)Milletstraat 50,
Zuid II.
iA.W.v.d.Ven(wl)Biesboschstraat 40 III,
Zuid II.
Belangrijke mededeling.
Als zondag 21 oktober a.s. de officiële
eerste wedstrijd op ons nieuwe complex
tegen de K.H.F.'C. wordt gespeeld, heb
ben de AFC-leden en -jeugdleden uit
sluitend toegang op vertoon van dinlo-
ma 1962-1963.
debt U dit diploma nog niet dan kunt U
op zaterdag 13 oktober a.s. van
14.00 - 16.00 in het clubhuis Uw con
tributie betalen aan de 2e Penning-
nee ster en gelijktijdig Uw diploma in
ontvangst nemen.
Voorts kunt U ook tijdig gireren op
postgiro 24.10.02 en Gem.Giro A 515
t.n.v. 2e Penningmeester APC te
Amsterdam.
Werkend lid 42,15
Buitenlid 30,15
Donateur
Junioren A
Junioren B
Pupil
20,—
25,15
20,—
15,—
ZONDER DIPLOMA DUS 21 OKTOBER A.S
GEEN VRIJE TOEGANG.
APC
Hesse
JLLe.
ae
Res
Leidt
APC
Onstellingen,
10 oktober.
Aalsmeer - AEC(vertrek 7 uur Stadion
plein met auto's voor hoofdingang)
Teiwes, v.Straaten, Souwens, Draisma,
v.Til, Hoogendoorn, Röhrig, v.Dam,
Kemna, Duis, Brouwer,
Res.s Kuikens, Geus,
Leider s A.v.d.Valk.
14 oktober.
Beekman,
Afscl
RAP
Afscl
Zate]
Akke:
boer
G.Sm:
Redd<
Zate:
OVVO - APC (11 uur,
Teiwes, v.Straaten,
10.30 in kleedkaru
Bouwens, Draisma,
v.Til, Hoogendoorn, Duis, v.Dam, Keiimi
Kraaipoel, Brouwer.
Res. Briedé, Den Braven.
Grensrechter G. Stallmann.
Leider Th.v.Embden.
APC 2 - WA 2 (11 uur)
Kuikens, Geus, v.Loggem, Meyer, Tak,
Lans, Röhrig, Leeser, Bouwhuis, Hanne
ma, H.v.d.Bergh.
Res. Vesters, Nesenberend.
Leider C. Kerker.
AFQ 3 - RKAVIC 2 (12 uur)
Wekx, Joling, v.Jattingen, Tromp,
Beuke, Verhoeven, Ridderikhof, Beek
man, Rooze, Blote, Kat.
Res. Broersen.
Leider A.v.d.Valk.
IB.de
Boer
.Ven,
Afscl
73 4'
Vete:
[APC
Niet beschikbaar
Onsman, Mulder.
AFC 4
Roode, v.Beynum,
Been
"ter,
Praei
ee]
KI:
JBche:
Afscl
9 en
Spel(
bezi-
iden~
eti
af t<
fan 1
let
den
tien
Vogel, v.d.Linde, Schroder, Nooy,
Huisman, Böhne, Baarschers, Den Dek
ker, G.Bos, v.d.Moolen, Engel.
Res. Veldkamp, v.d.Made, Schot.
Leider J.Meyer.
AFC 5
Kamm, Pors, v.Hattem, v.Hoek, Melsert
Horn, Janssen, J.de Vries, De Wever,
B.Groen. Res,.: Willemse, Mulder,
N.Leloux. leder C.v.Peperzeel.
iero'i
12.0'
Rian'
Bohn
31 aa;
Pes
'leid
5i je
loge:
pude
I r
q-L
0