Afschrijvingen beslist vóór vrijdag avond a.s. vóór 8 uur, C.Kerker, tel. 72 06 85. 3 E L A N G R I J K. Spelers, die van de vereniging shirt, hroek en kousen in bruikleen kregen (totaal 14 stel) gelieve deze direkt in te leveren. Afgeven op het club hui s Oefenwedstrijd zaterdagmiddag 5 uur. P.den Dekker, Engel, Nooy, Perton, Sinotv.Peperzeel, Bouwer, Groen, de Wever, v.d.Made, v.d.Heydt, R. Janssen, Bogaardt, Postuma de Boer, v.Driel, Haubrich, Bierman, v.Cas- pel, Coelen, v.Hilst, Leloux, Polak, Verwijs, v.Wesel, F.Woudstra, i.Ga- lavazi, Briedé, Seen, G.Bosman, Does burg, v.d.Elsakerv.Battem, Melsert, Tichelaar, S.Veldkamp, R.v.Waesberge. Jeugd. Vóór- ronde regionale competitie 26/8. DWV Jun. Al - ABC Jon.Al 12 uur Plantinga, Meijer, Riemersma, Dik, Lonnee, Seunke, H.v.WaesbergeSlaap, Coeleman, Oostra, Theeboom. Res. Amesz, Keunen, Conitzer, v.d. Kuilen. Leiding:: J.C.. Bijeen 1130 uur DWV Toegevoegd aan trPinging o/l van de heer Van Dijk, dinsdagavond 7.45 - 8.45 uur j Oblade, Hendriksen, P.Roosenschaon, Rustenburg, Susan, Hijnen, Merkelbag, Jaspers, Dam, Groenenboom, Elfrink. De J.C. maakt de jeugdleden er op attent, dat bij de training altijd, behalve het AEC-shirt, een wit shirt meegebracht moet worden en dat nooit op basketbal-schoenen, doch op voetbalschoenen gespeeld wordt. Assistentie penningmeester voor zondag a.s. AROL-toernooi De volgende jongens worden daarvoor uitgenodigd 2 Veldhuizen, Dijkhuis, Nijman, Kuppers, Goedkoop, Éinsbergen,OkelaarPee- ters. Willen jullie je melden om 10.30 uur bij de heer Van Rijn? Bij voorbaat dank. Scorebord-dienst zondag a.s. 10.30 uur 5 Stutje, P.v.d.Vplk, van Rijn, ESlaap Hier volgt een langrijk bericht voor onze jeugdleden. Rog zeer veel jongens, die enkele maanden geleden één of meer kaarten ontvingen met het verzoek te trachten de op die kaarten afge beelde "klokken" te verkopen, hebben - ondanks herhaalde aan maning - nog steeds niets van zich laten horen. Zij dienen er echter wel van door drongen te zijn, dat zij aansprake lijk blijven voor die kaarten, zo dat deze in ieder geval dienen te worden ingeleverd en dan liefst met ruime opbrengst. Elke kaart vertegenwoordigt een waarde van f5

Bulletins (vnl. opstellingen) | 1962 | | pagina 2