Indien zij niet per omgaand de des
tijds gezonden identiteitskaartvoor
zien van pasfoto, witte verklaring
plus keuringsgeld,zenden aan
de heer A. van Soomereh, Nieuwendam-
merdijk 521, Amsterdam-Noord, zullen
zij het komend seizoen niet worden
opgesteld»
Aanstaande zondag naar Enkhuizen -■
vriendschappelijk tegen West Prisia.
Uitgenodigd worden s
Teiwes, :vekxBriede, v.Loggem, Joling
Geus v» Jattingen, Nesenberend, Meyer,
Hoogandoorn, Kat, Leeser, Lans,
Draisma, Verhoeven, v.Til, Tak, v.d.
Wiel, Onsman, v.Dam, Bouwhuis, Blote,
Röhrig, Vesters, Ridderikhof, Den
Brave, Brouwer, v.Beynum, Broersen,
Hannema, O»Tromp.
De elftallen worden voor de wedstrijd
opgesteld (iedereen speelt)
Vertrek Wolkenkrabber12 uur met
autobus
Afschrijvingen vóór a.s. donderdag
avond 8 uur, C.Kerker, Tel. 72 06 85»
•eest sportief. Als U moet afschrij
ven, doe het dan tijdig.
EEN SPELER MET PIT
IS VOOR 'T NIEUWE SEIZOEN PIT!
De training wordt tot nu toe onvol
doende bezocht. Sr wacht ons een
zwaar seizoen voor alle elftallen.
De competitie start reeds op 9 sep
tember. Iedere speler dient in vorm
te zijn, daarom "TRAINEN-TRAINEN-
ÏRAINEN"
Waar blijven de nieuwe leden-senioren?
Waar blijven de Junioren?
Voorlopige indeling
Dinsdagavond
18.15 - 19»30 Hoofdgroep.
1945 - 20.45 junioren 1+2.
Woensdagavond
18.15 - 19.30 Senioren A„
19.45 - 20.45 Senioren 3»
Donderdagavond
18.45 - 19.45 Hoofdgroep.
De hoofdgroep bestaat uit KNVB-spelers
Senioren A 4 t/m 7e elftal.
Senioren B 8 t/m 10e elftal.
Een en ander op basis van seizoen
1961-1962. Binnenkort volgt een
juiste indeling.
J eugd
APC Jun.Al - Zeeburgia Jun.Al 12 uur.
Voor deze eerste wedstrijd in de voor
competitie voor de selectie voor de
regionale competitie 1962-1963 worden
de volgende spelers uitgenodigd, waar
uit het elftal zal worden iogesteld
Coeleman, A.Connitzer, B.Conijn, H.Dik
Keunen, J»Kramer, Leonhard, Lonnée,
Los, A.Meyer, Plantinga, Prins,
Riemersma, Rustenburg, Seunke, B.
Slaap, Theeboom.
Leider, de heer T.Gerrits,
Bijeenkomst 11.30 APC.
Afschrijving Vrijdag tussen 7 en 8
uur, tel, 79 29 63.
Identiteitskaarten
Alle junioren, die nog in het bezit
zijn van een identiteitskaart dienen
deze vóór 25 augustus op te zenden
aan de heer A. van Soomeren, Nieuwen-
daramerdi jk 521, Anisterdam-N»
J eugdtraining
Junioren A. De volgende spelers trai
nen dinsdagsavonds van 7.45 - 8.45 uur
onder leiding van de heer G.van Dijk
Plantinga, Lonnée, A, Meyer, Seunke,
Böhne, Loonstra, H.v.Waesbergen,
Oostra, Riemersma, Slaap, Reddering,
Amesz, J.Geus, R.de Boer, Dik, Conijn,
Leonhard, Keunen, Prins, Piepers,
Kramer, N.Kamm.
De volgende spelers trainen met in
gang van 29 augustus woensdagsavonds
van 6.15 - 7.15 uur onder leiding
van de heer Bonkink en Gerrits
Los, Clasie, Baak, J.Vellenga, Con-
nitzer, den Daas, N.Leloux, Bouwhuis,
H, Coeleman, Theeboom, Wegel, Merkel-
bag, Jasuers, Dam, Hijnen, Groenen
boom, Oud, Pappot, Peereboom»
De niet opgenomen junioren A-spelers
trainen voorlopig met ingang van
31 augustus op vrijdagavond van 6 -
7.30 onder leiding van de heer
B. Onrust.
Junioren 3. De volgende spelers trai
nen met ingang van 29 augustus op
woensdagmiddag van 5-6 uur onder
leiding van de heer Bonkink en
Gerrits
V.d.Valk, Swartepoortev.Leuven,
d'OllyslagerSlaap, Loonstijn, Pen,
J.Rustenburg, v.Rijn, Duys, P.Veilen-
ga, Susan, v.Haeften, Damman, den
Heyer, Slinkert, R.Drukker, Euwes,
Uitermarkt, Peters, Coeleman,
Lissauer