HET A.F.C. - 3' U L L E T I N.
REDACTIEj__Eiïï_1_yan_TeunenbroekNo.''M 8 April 1952.
De Zaterdag vóór Paas, 12 April a.s.
zul Ier. op onze terreinen geen wedstrij
den gespeeld werden.
UITSLAGEN 5 en 6 APRIL 1952.
O.S.V.-A.P.C.
Zeeburgia 3-A.F.C. 3
JUNIOREN
Wilskracht-A.F.C,
Gerraaan-A.F.C. 2
ADSPIRANTEN
A«S.V. -A.F.C. 3
A.F.C. 4-Z.S.G.O. 3
A.F.C. 5-D.W.V. 6
ZATERDAGMIDDAG
ADSPIRANTEN
A.F.C, 7-Watergraafsmeer 7
BEKER-COMPETITIE
A.F.C. 6-K.M.V.Z.
0-3
0-1
1-0
1-7
4-1
1-3
4-1
2-1
10-2
Poule A.
Poule B.
10 uur
I0.35u
11.20u
n.55u
12.40u
1.15 u
PAUZE
Ajax, DWS,
BI.Wit, HBS
AFC-Ajax Ie ve
Bl.Wit-R.C.H.
DWS-ZVV 2 e ve
HBS-W'Meer Ie
ZW-AFC Ie ve
W'Meer-BI.Wit
Ajax-DWS 2e ve
RCH-HBS Ie ve
ZW-Ajax Ie ve
W'Meer-RCH 2e
AFC-DWS 2e ve
Bl.Wit-HBS Ie
VAN 1.50 uur -
ZVV en AFC.
W'Meer en RCH.
Scheidnr
ld t^mre-ür—
2e v. Stuurop
ld Vonhoff
v. Collé"
ld Stuurop
2e v La Fleur
ld Collé
ld Vonhoff
ld La Fleur
v. Stuurop
ld Vomhoff
v. Collé
2.30 uur
2.30 u FINALE nrs. 1
nrs
La Fleur
St uur og
j APRESVERANDSPÏNGEN
L, Bijker^v.1.) thans; Legernummer
320530026s Ie Instr.Bataljon Speciale
Comp. Garde Regiment Prinses Irene,
Infanteriekazerne ASSEN.
R. Meyer (w.1.) thans: Legernummer
330616254, Kamer B.2 Kader Comp. ilB
Siïx_£iWJLÏïiso-kaf:erne3 ASSEN.
De Heren Biljarters wordt medegedeeld,
dat de eerste speelavond in het tournooi
van Blauw-Wit is Donderdag 24 April a.s.,
des avonds te 8 uur in Hotel Suisse
(ingang N.Z.Voorburgwal) tegen D.W.S.
Hier volgen de Moyennes en de te spelen
caramboles:
PROGRAMMA VOOR ZATERDAG 12 APRIL I952
A.M.V.J. -A.F.C, comfc. 3 uur
Terrein:.AMVJ-Sportpark a/d
Jan Tooroplaan achter de
Nw. Kalfjeslaan.
J.H.K. 3-A.F.C. 6 adsp. 3 uur
Terrein: Jollenpad, Zijweg A'Veenseweg
PROGRAMMA VOOR MAANDAG 14 April 1952
(2e Paasdag)
A.F.C. 5-Volewijckers 5 12 uur 3e veld
A.F.C. 8-A.W.V. 3 10. uur. 3e veld
JUNIOREN
Costerpark-A.F.C. 3 10 uur
Terrein: SDC, Oudekerkerdijk, met pont
over de Amstel b/d Gasfabriek
A.F.C, - JUNIOREN - TOURNOOI.
NIEUWE LEDEN;
B.Boelsma(adsp) 3-3-38, Amsteldijk 145
A.P.Eliasar(welp) 2-4-41, B.Viljoenstr.
I.Rooa(welp) 30-6-41, Ruysdaelstr.88 11
J.Miner(welp) 29-10-4G,le J.v.Campemstr
25 Ie
W.B.Conturier(welp) 2-2-42,Valeriusstr.
123
J.A.Juten(w.L) 29-7-32,Okeghemstr. 11 h
K.Broodwinner(adsp) 17-10-39,Courbetstr
4 11
Denker
8.5O
340
Staats
3.50
140
Scheepstra
3.50
140
t.Oosten
2.75
11
FeldmanA
2.50
10(
Sanders
2.50
IOC
v.Veen
2.00
8C
Stallmann
1.95
78
Disselkoen
1.80
72
Stumpf
1.50
60
Dorenbos
1.00
40
Neseker
O.85
34
DisselkoenSr
0.75
32
Verhindering ten spoedigste te melden aan
VETERANEN DATA.
12 April: ASC Leiden-AFC, half vier.
Bijeenkomst hoek Nassaukade
Overtoom 2 uur.
19 April: ACC-AFC.WEDSTRIJD VAN HET JAAR
Aanvang 3 uur.
25 en 26 April: Straaljager Officieren-APC
in Leeuwarden- s'Avonds
Mess-feest. Verblijf op het
Vliegveld.
30 April: DWS-AFC 4 uur terrein
Spaarndammerdi jk
3 Mei AFC-Rugby Team, 3 uur,
10 en 11 Mei; Veteranen-tournooijle lustrum.
Deelnemers:
17 Mei
24 Mei
HBS - Kampong - Middelburg -
U.D. - VOC en A.F.C.
AFC-Bek af Eindhoven, 3 uur
Deelneming Neerlandia-tournooi
i.v.m, 50 jarig bestaan.
Deelnemers: Ajax - Blauw-Wit
V.V.A. en A.F.C.
Opstelling voor 12 April:
Gerrits, Nesenberend, v.Nigtevegt, Kleyn,
- Dorenbos, Glas, Neseker, Been, Bonkink,
v.d. Valk, Knopper, Res. Nijdam.
hs Uitslag 5 April: AFC-DWS 6-1.
OPSTELLINGEN
Comb. Zaterdag
Rosberg, Rutte, C.Tromp, F.v.d.Hurk,
Loning, P.Meyer, Bookelman, Boswijk,
B.Tromp, H.v.d.Bergh, Euwes.
s Res.Veltema, Kloet, Herok, Heinemari.
Afschrijvingen aan: S.Kinsbergen
3 Tel. 92258 vóór Vrijdag 20 uur.