-1
HET A.F.C.- B L L EIIN
Redactie: E.W.van Teunenbroek
10 9 October 1951
PROGRAMMA 21 OCTOBER 1951
'A.P.C. - H.F.C.
Volendam 3 - A.P.C, 2
A.F.C, 3 - RK./uV.I.C. 2
De Meteoor 2 - A.F.C. 4
UITSLAGEN 1 en 2 OCTOBER
A.F.C. - West Frisia 2-2
Velox 2 -A.F.C. 2 0-0
V.V.A.2 - A.F.C. 3 3-0
de Germaan 2 - A.F.C. 4 7-2
Z.S.G.0. 4 - A.P...C. .5 1-2
Roda 3 - A.F.C. 7 0-1
A.F.C. 8 - N.F.C, 2 3-0
JUNIOREN
A.F.C ..-RKAVIC. 1-2.
A.F.C.2 - BI.Wit 3 1-3
Odiv - A.F.C. 3 8-2
ADSPIRANTEN
A.F.C.-Z;F;C. 0-2.
A.F.C.2 -Schinkelhaven 4-0
A.F.C.4 - Argonauten 12-0
A.P.C. 5 - Rivalen 7-0
Zaterdagmiddag
A.F.C.- Sloterdijk 7-2
ADSPIRANTEN
BI.Wit 8 - A.F.C. 6 1-5
A.F.C. 7 -Geuzen 4 2-1'
PROGRAIJvIA 13 en 14 OCTOBER 1951
2.30 Stormvogels - A.F.C.
2.00 A.F.C. 2 - V.S.V. 2
12.00 A.F.C. 3 - B.F.C. 2
12.00 A.F.C. 4- - Ajax 4
A.F.C.5
en 6,. zi
correcti
op blz.2
NIEUWE LEDEN -
F. Timmerman .(ads.) 30-8-35, Reinier
Claeszenstr.. 104' (n.o.).. B.Blankvoort
(jun) 21-11-34, Dongestr.'9; :J.C.v.-d.
Horst (don). David Blesstr. 20', A.Bok
(welp) 26-3-40;Rooseveltlaan 162'";
P.J.D.Mo lhuysen (adsp) 26-2-38,Minerva-
laan 39"'; J.Schouwenburg ('welp') 7-4-
40, Lutmastr. 73"; R.'ten Brinkhof (welp)
26-5-40,Kribb.estr.57»'; H.W. J'.K'öhler (welp)
26-7-4r,Quintèn Massijsstr,2' jE.R.Th.
Wolking (don) Legmeerplein 12" F.Over-
weel (welp) 16-3-40,v.Tuyll v.Serrosker-
kenplein 47'; W.W.Thumann (welp) 16-3-41
Roerstr. 47'
TOT BALLOTAGE. TOEGELATEN:
C.C.Ponsen (don)Kinderdijkstr. 34;
B.Bobeldijk (adsp) 1-6-39,Brcderodestr. 103
-WEER OPVOEREN ALS LID.
W.W.Wennós-(wl) 25-5-33, Stolwijkstr. 21h
VERANDERINGEN:
J.J.Wilmink van wl. in don. L.Schaaphok
thans Merlijnweg 7 hs; 'A. J.V'oet (don)
thans Sloterweg 88""; E. Geolhuysen (wl)
thans p/a Fam.v.d.Berg, Villa Joke te
Garderen.
ZONDAG 25 NOVEMBER a.s. in het FEYENOORD-
STADION: NEDERLAND - BELGIË.
Voor plaatskaarten dient men zich vóór
20 October op to geven aan G.Th.van
Nigtevegt, Zoomstraat 8.
h
2.'30 Ahrends 3 - A.P.C. 7
10.00 K.B.V. 8 - A.F.C. 8
JUNIOREN
12.30 Swift - A.F.C. 2
12.00 T.I.W. - A.F.C. 3
ADSPIRANTEN
10.30 Rivalen - A.P.C. 3
11.15 A.S.V. 2 - A.F.C. 4
Zaterdagmiddag
3.00 A.F.C. -N.A.0.
ADSPIRANTEN
3.0Ó A.F.C. 6 - D.V.V.A. 2
2.30 COV BI.Wit - A.F.C. 7
LIGGING TERREINEN:
Stormvogels: Schoonenberg; Velsen;
IJmuiden-Oost.
Lijnden: Badhoevelaan; Badhoevedorp.
AHRENDS: Z.Wandelweg; Complex C.
K.B.V.Jaagpad No. 129.
Swift: Olympiaplein.
T.I.W, Zruislaan/Weesp.erzijdo.
Rivalen: Jaagpad.
A.S.V.Z.Wandelweg, Complex C.
COV,BI.Wit: Jaagpad.
VETERANEN.
Zaterdag a.s. om 3 uur: A.P.C, tegen
A.P.G.S. op ons terrein. Opstelling:
Gerrits, Nesenberend,Jb.van Nek,Glas
dorenbos,W.Neseker,Waayer,Been,Bon--
kink,v.d.Valk,Kappelhoff, Reservos:
A.D.Ileyn,Th.v.Nigtevegt. Scheids-
r^^hter Raad eons.. G.Buren»!
HEREN KLAVERJASSERS Denkt er om: 'wij
gaan Donderdag 18 October a.s. naar de
STORMVOGELS. Vertrek om kwart voor zeven
van de parkeerplaats op het Spui.
OPSTELLINGEN;.
A.F.C.1 i
Zimi-jermann,eolijn, Kappol,Geluk;Stallmann,
Feldmann, Wildschut,Bouwons,Bijkor, Janssen,
Dissolkoon. ...,..-
Reservos:Rosberg,VoltemarBosTdjk.
-.F.C.2-
Briedó,Meilegers,v.d.Voort,P.Meijer,
R.Meijer,Herok,Bookelman,Brend-er a Brandis.
v.d.Bergh,C.Tromp,Groenewoud.
Reserves: spelers van 3e. en 4e elftal. -
A.F.C.5.
Botc Geislcr,W.do- Jongo,Venema,F.v.d.
Hurk, N.Kalsboek,W.v.d.Hurk, Pai's,Pert on,
B.Tromp,de Haan,Bakker.
ReserveImmig.
A.F.C. 4.
Vogel,Kloet,L.N.Xalsbeek,Caró,Leloux,
Steonsma,Postmaa;Groenhuysen,J.de Waal
Schaap,' v.'d.Luur. -
..Reserves: Usebrands, v.d.Zeyst.
AFSCHRIJVINGEN voor bovenstaande olftal-
len aan S.KINSBERGEN, Tel. 92258 vóór"
Vrijdag 20 uur.
Do heren G.'ter Horst, P.C .A.L.inschoten,
en C.J.van Buyzen wordt verzocht op de
clubavond van 15 Octobor to komen voor
een nadere bespreking mot de olft^loowtn