HET A.F.C. - B U L L E I I N. Redactie: E.?/, van Teunenbroek No. 5. 4 September'1951. Uitslagen 1 en 2 September 1951. Fortuna - A.P.C. 2-1 Veteranen. Ajax - A.F.C. 5 - 4- Programma Zondag, 9 September 1951. 2.00 uur A.P.C. - Z.P.C. 2.30 uur Donar 2 - A.P.C.2 12.00 uur De Spartaan 4 - A.P.C.3 12.00 uur A.P.C.4 - Aalsmeer 2 2.00 uur J.H.K.2 - A.P.C.5 10.00 uur A.P.C.6 - Z.S.G.0.5 11.30 uur D.J.K.3 - A.P.C.7 Ligging terreinen. Donar: aan de Kam. Onnes'weg t/o verlengde Lorentzweg te Hilversum. Spartaan: Spaarndamraerdijk naast D.W.S. J.H.K.: Jollenpad, zijweg Amstelvecnseweg. D.J.K.: Kruislaan, tussen O.V.V.0. en Zeeburgia, VAN DE VETERANEN. Doordat Blauw-Wit ons te laat mede deelde, dat het Van Diermen Veteranen- tournooi niet op de Zaterdagen 1 en 8 September, doch op 8 en 15 September wordt gehouden werd in ons vorig bulletin een onjuiste publicatie gedaan buiten onze schuld. Het spijt ons voor degenen, die hierdoor een onnodige gang naar de Blauw- Witvelden hebben gemaakt. Thans is het programma voor a.s. Za terdag 8 dezer als volgt: 3.00 uur A.P.C. - A.P.G.S. 3.45 uur A.P.C. - Blauw Wit. 4.30 uur A.P.G.S. - Blauw Wit. Overigens zij nog medegedeeld, dat wij j«l. Zaterdag met een 5-4 nederlaag van start zijn gegaan tegen de Ajax-Vote- ranen op hun veld. Wij waren voor de eer ste keer in het nieuwe seizoen "goed tot zeer goed" en Ajax "best tot zeer best" ract Johnny Roeg als uitblinker (Als dank hiervoor publiceert hij in het Ajax Club nieuws onze ster'.) Om de "slijtage" tegen te gaan zijn er plannen om met de Stadion Directie een Sauna-bad-overeenkomst aan te gaan. Gegadigden kunnen nader hierom trent horen bij het actieve Veteranen- bestuur. Voor de wedstrijd A.F.C. - Z.P.C, voor Zon-r dag a.s. nodigen wij de volgende Heren uit voor controle op ons terrein: v.d. Velden Erdbrink,' Timmermans, J.W. Mey- er, p. vanKlinken Sr., Westervold, W. Kra mer, Boszhard, R. van Nek. Adreswijzigingen: W.J. Lensing (don.) thans Okeghemstraat 9 Dpi, Soldaat Groenhuyzen (w.1.) thans Kamp "Nissenhutten", Schipholdijk, Amstelveen. M.v.Droel (w.1.) thans Boschweg 3,Amers foort H.J. Scheepens (don.) thans c/o Jacobsen v.d. Berg Co., DJakarta. K. Nesenberend (w.1.) thans Rob.Kochplant - soen 30/11. N. Raalten (adsp.) voorlopig tot 1 October Naardenstraat 68, Laren (N.H.) A. Bruinsma (don.) thans Meërweg 39,Bussum. Bedankt als lid P.H. Scharringa (adsp.) E, de Jonge (adsp. Tot ballotage toegelaten: Ed.Honsdrccht' (don.) Geleenstraat 42. A.P.C. - Z.F.C. Zimraerman, Colijn, ICappel, Geluk, Stall- mann, Peedmann, Bouwens, v.d. Bergh,Bijker, Janssen, Disselkoen. Reserves: J. Wildschut, Bote Geisler, R. Meyer. Leiding: E.C. Donar 2 - A.F.C.2. Briedé, Claus, Linschoten, P. Meyer, C.Tromp, J.v.d. Hurk, Mellegers, ter Horst, Boswijk, W.v.d. Hurk, Veltema. Reserves: Molenaar, Postmaa, Stuyvenberg, Leiding: A.v.d. Valk. Bijeenkomst: CS. 12.30 uur. Spartaan 4 - A.F.C.3, 12 uur. Rosberg, J.v.d. Voort, Vc-nema, Lendering, Eerman, Herok, Groenewoud, de Haan, B.Tromp, Heineraan, W. de Jonge. Reserves: N. Kalsbeek, de Groot,' Sprink. Leiding: F. Wiggemansen. A.B.C. - Kampioen Door een 4 - 2 overwinning is A.B.C, kam pioen harer afdeling. Vanaf deze plaats onze hartelijke gelukwensen en veel suc ces bij de komende promotie-wedstrijden. Evenals de Heren zijn ook de Dames van A.C.C, kampioen van Nederland geworden. Dames, onze hartelijk gelukwensen 11 Met de hulp van het Corps Diplomobile was het Bestuur in zonderheid de Penning meester het afgelopen seizoen zeer inge nomen. Wij hopen ook dit seizoen weer op Uw hulp te mogen rekenen. A.F.C.4 - Aalsmeer 12 uur f2e. veld.) Vogel, L.N. Kalsbeek, J. Steensma, N.Le- loux, v. Minos, Pr. van Klinken,Kloet, Ak kerman, J. de Waal, B. Bakker, J.v.Kuyen. Reserves: Welsch, Schaap. Leiding: C. Kerker. Afschrijvingen deze week.aan C. Kerker, Hectorstraat .38, telefoon 20685. - 2 -

Bulletins (vnl. opstellingen) | 1951 | | pagina 1