Het A.F.C. -Bulletin
Redactie: E«W.v.Teunenbroek
Na, 6
De September-vergadering wordt ge
houden op Vrijdag 15 September a*s.
om 8 uur in ons Clubhuis aan de Zuid.
Wandelweg»
Agenda;
TV opening
Evt. Binnengekomen stukken
Notulen
Bestuursverkiezing in verband met
met het aftreden van den Heer
J.FiR.Nestelroij.
Verkiezing reclamecommissie.Deze
commissie, bestaat momenteel uit
de Heeren T.v.V«en,J.Meilegers,
D.Moesbergen^B.Jungerius en
G.Zeegers, Aftredende zijn de
Heeren Jungerius en G.Zeegers.
Candttdaatstellingen voor een Be
stuurslid alsmede Reclame-com
missie in te dienen bij den
Ie Secretaris,
Begrooting Penningmeester
Rondvraag
Sluiting
2.
3.
4.
5.
6.
7i
8é
12 September 1950
Aanvulling*
PROGRAMMA 24 September 1950.
A.P.C. - Volendam; Ajax 3 - APC2
Laren 2 - A.P.C.3; A.F,Cé4 - D.W.S.4.
LEDENLIJST
Tot Ballotage "toegelaten:
Wïi^?©g«ë P0J.BurgerTïïonTr Corn.Kruseman-
Bedanktj. straat 38 II.
W.N.Bessem(ads), O.L.Roëll(welp)
Nieoawe Leden:
A.R'c de Haan(wl)Amazonenstr£8 mag spelen
Weer opvoeren als lid:
A.Bark(wI)'Sassenheimstraat 96 hs.
(Nog overschrijving noodig)
Veranderingen en wijzigingen
Le d e nli j s t~19 50/l4 5IV
AJSwaab Groenburgwal 39-41
Geen lid meer afvoeren
P.v,Vliet Suzannapark 3 Hilversum
Geen lid meer afvoeren
Mag nu spelen^ H.Honsdrecht
AW.AeIIVPTIarskiN.J,Kloet,
iw J.Swijghuisen-Reigersberg,
Adresveranderingen:
A9GalmanV thansA.S.K. Barak I,
Legerplaats Oldebroek (Post 't Harde)
A.Kies thans Kweekschool voor de Zee
vaart Prins Hendrikkade 189 A«dam.C.
Wijzigingen:
M,, de Bruin Izn. van don„ in wl,
A,F<. Postma van wl. in buitenlid.
UITSLAGEN Zondag 17 September 1950.
ITP.C. - West Frisia 2-4
A.P.C.2 - Donar 2 2-2
't Gooi 4 - A.P.C.3 0-2
A.P.C.4 - de Meteoor 3 5-0
Zaterdag 16 September a.s.
"Van Diermen" Veïeranentournooi
Deelnemende vereenigingen:
Ajax, de Völewijckers, A.P.G.S.
Zeeburgia, D.W.S., A.P.C., Wartburgia,
Blauwwit
- St.Pancratius 2
H.R» C. 2
PROGRAMMA Zondag 17 September a.s.:
2.00 uur: Zeeburgia - A.F.C^.
2.30 uur: H.V.C.2 - A.P.C.2
12.00 uur: A.P.C.3
2.00 uur: A.P.C.4
2.00 uur: A.F.C.5 - W.M.S.3
12.00 uur: A.F*C.6 - A.P.G.S.4
Junioren:
10.00 uur: A.P.C. - Zeeburgia
12.00 uur: D.W.S.2 -A.P.C.2
Adspiranten:
10.00 uur: A.F.C. - D.W.V.
11.15 uur: A.F.C.2 - BlauwWit 4
11.00 uur: A.W.V.2 - A.P.C.3
LIGGING TERREINEN:
Zeeburgia: Kruislaan b/d Tunnel
H.V.C.Birkhoven bij Amersfoort
H.R.C.: Rijksweg Noord, den Helder
D.W.S.: Spaarndammerdijk
A.W,V:: Jaagpad 5 min. voorbij Ringspoor
PROGRAMMA Zaterdag 16 September a.s.
3.00 uurrA.P.C. - Z.S.GVÖ".--------
OPSTELLINGEN:
A eJ\üTTT17Tïmme r ma nC lau sKappe 1Me rje r
StaTImann,Peldman,Geluk,Holterman,
Pertbn,Disselkoen,Griek. Inv{Molenaar.
Hennuin,W, v.d„Berg. LeideFTülserman
A.F.C.2»Bot e Gei sier .Bobëldiikf Ttooka.1-
man7CoTijn,Linschoten,ter Horst,Meile
ger s,Euwes?Janbroers,Janssen,Wallaart.
Resj_ Groenewoud,Eeman.
Leider: Nesenberend,
BijQëïïEomst^ 11.45 uur Centr.Station.
A.FeC.j„
v.DriêT7v,d,Voort.v.d.Werff,F.v.d.Hnrk.
lendering..W. Ved,HurksPostmaa,Herok,
Heineman,Stuyvenberg,Venema„
fieg: Slag,Akkerman, Leiders: E.C.
AtC4r t Buys,L0N.Kalsbeek,J.Steensma.
N.Leloux,Moesbergen,N£Kalsbeek,Hamer"""
Rinckes,de Granje,de Waal,Kikkert.
Res* Caro,Beem,Hude Groot.Leiders: E.C,
Afschrijvingen van le - 4e elftal wor
den alleen geaccepteerd bij S.R.Kins-
bergen Ferd„3olstr»33/35. Tel.92258
A^C.,,5, Res, le Klasse C.» Keim,Arnol-
dus,StokKink,v.Klinken,v.Teunenbroek.
vad:Zeijst,A.van Dijk,Brand,B.N.Bakker,
Hala.v.a|j^Frisch9 ResjWelsch,Kroese
Ti^r% 'ReScu3e KlasRfi a-! C.W.H.Bakker
i>onk,lmmig,lLianse,Zeegers~:de Graaf.C.W.
Schatens Hoogenstrijd,V:ïïVfen,v.Tiei,
Voorneveld,, Res: Loning.
ArF.C,7, Res. 3e Klasse L.H.Stuurman,
vZutphen,G;ilorn,v.Hasselt"7Wi imink
Nijman A„de Jong,Weverink,P.v.Ruyven,
Stork,Zellerer, Res:Galman,Kies.
tm
<H