2li
A.F.C.3
D.W.S*3
p.w.v.
o
o o
o
o
o
Redactie; Mr.A.Eysvogel
UITSLAGEN van 9 en 10 November
Het A.F.C. - B u 1 1 e t i n
i LEDEMLJSÏ
13 November 1946
No.7
Het A.F.C.
Redactie; Mr. A.Eysvogel No.
Op de Buitengewone Alg.Vergadering van 31 Oct.
1946 werd een nieuwe ELFTAL-COMMISSIE gekozen,
bestaande uit de Heeren J.M.H.BroekBmit, N.Ne-
seker, en B.Dorenbos.
Toegevoegd secretaris: K.Nesenberend,
Verder werd op deze vergadering de
"Comissie-Indië"
benoemd, bestaande uit de Heeren: S.de Waal
J.ïï.Gilkens en J.P.Scheepstra.
UITSLAGEN van 2 en 3 November:
Se»: Hilversum - A.F.C. 0-3
A.F.C.2 - De Spartaan 2 4-0
Assendelft 2 - A.F.C.4 5—2
A.F.C.5 - De Meteoor 3 1-3
de Meer 3 - A.F.C.6 8-7
Jun: De Spartaan - A.F.C. 2 - 2
A.F.C.2 - D.E.C. 0-0
S.D.W. - A.F.C.3 2-1
Adsp: De Volewijckers - A.F.C. 0-0
Ajax 2 - A.F.C.2 8-2
A.F.C.3 - A.W.V. .3-1
K.B.V. - A.F.C.4 8-0
A.F.C.5 - Rombout 2 10-0
Blauw Wit 7 - A.F.C.7 1—
Vet: A.F.C. - Fokker 3-0
PROGRAMMA voor 9 en 10 November
Senioren;
2.30 uur: Alkiu.Boys - A.F.C.
2.00 uur: D.W.S.2 - A.F.C.2
2.00 uur: A.F.C.3 - Hilversum 3
2.00 uur: A.F.C.4 - Watergraafsmeer 2
2,00 uur: A.F.C.5 - D.W.V.5
Junioren:
11.30 uur: A.F.C. - D.W..S.
11,30 tvur: Aalsmeer - A.F.C.3
11.30 uur: A.F.C.4 - Abim
A. -.niranten:
.00 uur: A.F.C. - Zeeburgia
12.00 uuri Aalsmeer - A.F.C.3
10.00 uur: A.F.C.4 - N.F.C.
0.00 uur: Heemskerck - A.F.C.5
Waterdag 9 November:
3.00 uur: Zeeburgia 4 - A.F.C.6
3.00 uur: A.F.C.7 - Zeeburgia 5
3.00 uur: Blauw Wit Jeugd - A.F.C. Jeugd.
~gn-z terreinen:
Isme er: Terrein Sportlaan.
semskerek: Spaarndammerdijk t/o perceel 64>
bereiken mat ïï.Z.H.T. halte Sloterdijk.
Wijziging Competitie: V.V.A. heeft haar eer'to
Junioren-elftal teruggetrokken uit de'Ie kl>.ss
-Bulletin
23
LEDENLIJST
6 November 1946.-
Aanvulling No.6.
qnkt; E.Feiner (wl), J.v.Bruggeb (don),
R.Schreuder (ads).
Adreswijziging: J.A.Kok (wl) Hoofdweg 25.
Verandering: Sj.v.d.Meulen van don. in wl.
JKan opgesteld worden: D.Bloemraad (ads),
M.A.Douma (ads).
Standen zooveel mogelijk bijgewerkt:
ADSPiRANTEN:
A.F.C.5
Heemskerck
A'd,,Boys
K.B.V.2
Sport
A.S.V.
Rombout 2
JUNIOREN:
Uithoorn
A'd.Boys
Meerboys 2
V.V.A.2
F.ODI
A.F.0.4
Blauw Wit 4
Abim
Elinkwijk 2
D.0.S,3
Zeeburgia 2
Hilversum 3
U.V.V.2
Velox 2
H.M.S.2
D.W.V.3
Vr'schaar 2
jJUNIOREN:
aTfïc.
D.W.S,
Spartaan
Blauw Wit
iVolewijokers
i/ljax
(Zeeburgia
IZ.S.G.0.
3
3
3
2
3
2
2
3
2
3
3
2
3
3
3
1
1
1
0
2 0
1
0
2
1
0 o
1
1
1
1
2
33-1
10-2
4 - 7
1-17
5 - 7
2-10
0-11
3 0 0
2 0 0
0
0
2
2
1
1
0
0
0 3
0 3
6
5
5
5
4
6
5
5
5
4
4
6
5
5
5
5
5
5
6
4
4
4
4
1
0
3 0
2 0
1
2
2
1
0
0
2
0
0
1
2
2
1
1
1
2
2
3
3
3
3
2
2
5
5
3
3 o
1 o
2
1
1
1
0
0 o
1 1
2
3
3
4
5
3
0
1
0
0
1
12 -
8 -
15 -
6 -
11
3
5
12
15
12
13
8
8
15
12
3
2
7
22
16
14
13
12
8
10
11
5
6
4
3
2
2
1
0
6
4
4
4
2
3
1
10
5
5
9
15 o
19 O
4 9
7 8
11 8
12 6
10
16
15
11
5
5
11
4
4
4
4
3
2
2
6 11
9 10
10 7
6
9
14
12
15
25
11
4
3
2
2
1
P-J
rso.i/
vers
ng)
te ioj
ng)
LI.
11.
46
46
OV'.Jï