En toen 't Gooi verrassend goed ging spelen en een voorsprong nam, toen ""brak" er iets bij A.P.C. Met, omdat v7e een achterstand kregen, maar om het volkomen onverwachte van de: achterstand. Toen kreeg A.F.C, v/at in wielrentermen heet "een ram". De spelers werkten al paarden, maar er was iets kapot: de innerlijke overtuiging. Dat bleek, toen we na rust de: 2-1 achterstand dank zij Chris Geluk's brilliante doelpunt inhaalden. In de daarop vol gende tien minuten raakte 't Gooi de kluts kwijt: ineens voelden de Hilversummers de hitt ineens zagen zij de degradatie vlak voor zich. In die tien minxi±en wo-r.^ a .7 Dg heer H.A.H. Putter, voorzitter van de afdeeling Amsterdam van den K.N.V.B, trad als donateur toe tot de A.P.C, waarmede een oude traditie werd hervat. Het was ons overigens reeds lang duidelijk, dat de heer Putter de A.P.C, een warm hart toedraagt. W.van Veen, Th.A.Houtman, A.J.Houtman, Jacq.Kohier, Joh.Meijer Sr., H.Prins, J.E.Smit, J.J.v.d.Berg, J.A.M.Deerenberg, C.Franken, G.Hansen, E.v.d.Hart, A.Jansen,(v.T.v.S.k.weg 117) H.de Jonge, L.Th.Koreman, Jac.Müller, G.A.Peters, H.v.d.Ploeg Sr, D.J.Scholtz, W.Vrolijk, B.Bruggeman, J.Hartens, H.Sweres, R.J.Dijkstra, Fr.v.d.GraafW.L.van Vliet, W.M.Vonk, C.Koreman en E.C.H.ïfeber. De elftal-commissie en sub-commissie zullen zich binnenkort beraden over de eventüeele indeeling der spelers in de diverse elftall3n. Zij die voornemens zijn het a.s. seizoen regelmatig te spelen worden met klem verzocht daarvan schriftelijk kennis te geven aan den secretaris der elftal-commissie den heer K.Nesenberend, Reguliersgracht 112, A.dam.C. Hen wordt verzocht tevens op te geven welke plaats men het liefst in het elftal bezet, er. eveneens onder welk telefoonnummer men bereikbaar is. Het is belangrijk dat men aan deze oproep gevolg geeft. Dit geldt speciaal voor de elftallen 3 t/m 7. -o-o-o-o- A.F.C. EXIT HOOIT "De man met den hamer", die kwibus MOEST komen, De boog kan niet altijd gespannen zijn, Maar dat diens.bezoek niet IETS later kon vallen Dat maakt het zoo tragisch; - heel eerlijk "doet pijn".... Zoo menige club zou dit niet kunnen dragen, Zoo menigeen gooide de bijl er bij neer, Niet aldus A.F.C.1 door de jaren gelouterd, Beproefd door het noodlot zoo menigen keer... Zij glimlacht dien glimlach van wetend begrijpen, Slechts ratten verlaten het zinkende schip, De trouwe bemanning zij ijlt naar de pompen... Zij pompt en zij pompt, ze v/il vlot van die klip... Zij kent geen scrupules, zij vecht voor haar leven, Dus zet ze dien "Hamer Meneer" over boord En allen die verder nog last mochten geven... Want het schip moet behouden, het schip dat moet voort Het schip BLIJFT behouden, dank zij de bemanning, De Etat-Major en zijn ferme KAPTEIN, Het gaat op de helling Hernieuwd en herboren, Tot over zes weken....op d' oude lijn B.S. Ie Harché*. Proefvaarten (voor genoodigden en liefhebbers)* D.E.C. - tournooi en A.R.O.L.-Beker. H^H^HMHIHBi^^MBBHH^HHl WQVlf -0-0-0-0- DRITGEND VERZOEK, aan de onderstaande leden en donateurs een der eerstkomende dagen even per briefkaart hun geboorte-datum op te geven aan Mr.A.Eijsvogel, Valeriusstraat 6, Amsterdam.Z, ter completeering van de administratie: -0-0-0-0- —0—0—0—0—0—0—

Bulletins (vnl. opstellingen) | 1946 | | pagina 2