EEN EFFECTIEVE VOORSPRONG De wedstrijd T.O.G. - 't Gooi hoeft voor ons den best mogelijken uitslag opgeleverd: een 2-1 overwinning voor onze stadgenooten. Halverwege de promotie-qompetitie is de situatie dus nu zoo, dat wij drie punten hebben, hetgeen een voorsprong uitmaakt van één punt op T.O.G. en van twee punten op 't Gooi. Ik sprak verschillende journalisten, die T.O.G. - 't Gooi hadden bijgewoond en zij waren unaniem van oordeel, dat als A.F.C, niet "doodvalt van de pech" of een averklaarbare inzin king zou krijgen, het eerste klasseschap voor ons weggelegd is, aangezien naar hun objectie ve oordeel A.F.C, de beste ploeg is van de drie. Zaterdagavond 13 Juli kan de bevestiging brengen van de meening der experts. Wij spelen dan in het Olympisch Stadion, waar wij nog nooit een wedstrijd verloren, tegen 't Gooi, dat bij een overwinning van ons definitief gedegradeerd is. Het zou dan zelfs kunnen zijn, dat wij aan een overwinning op 't Gooi genoeg hebben, want als wij van 't Gooi winnen en 't Goc neemt revanche op T.O.G., dan zijn wij eerste klasse. Maarik houd nu eenmaal niet van als maal al3 plus als en we doen er veel beter aan, met denzelfden verbeten wil, die A.F.C, dit geheale moeilijke seizoen gekenmerkt heeft, af te spreken, dat we beide wedstrijden gaan winnen* Het is een opwinnende gedaefhte, dat na 24 jaar zwoegen en worstelen nog slechts drie uur voetbal ons van de Westelijke Eerste Elasse behoeven te scheiden. Onze kansen staan uit stekend, we hebben het beste elftal van de concurrenten - moge het Zaterdagavond weer da veren in het Olympisch Stadion Heel A.F.C., voor zoover het in Amsterdam of omgeving woont, zal Zaterdagavond in het Stadion aanwezig zijn. Maar dezer dagen kunt ge in de Juli-Schakel lezen, hoe over de ge- heele wereld meegeleefd wordt met onze verrichtingen. In Batavia en Soerabaya zullen velen Zaterdagnacht opblijven om te zien, of zij den uitslag door de radio nog gewaar kunnen wor den. Spelers, beseft, hoe tienduizenden persoonlijk of in gedachten Zaterdagavond bij jul lie zijn. Good luck, boys - tot Zaterdagavond dan maar weer. J.W. -o-o-o-o-o-o- 3ALLENJ0ITGEH5 Voor den wedstrijd A.F.C. - 't Gooi zijn de Volgende jongelui aangewezen als ballen- jongebs; Alrich, v.Doorneveld, Engelkes, Engelkes, v.Mourik, G.Peereboom, Ruckert, Frisch, Hoefkens, Reteig, Koers, Stroobach, Klokkemeijer, v.d.Water, Groenink, Hos, Kuggeleijn, v.Teunonbroek, de Granje, Woudstra, R.Meijer, Eannema. Deze jongelui moeten bij eventueele verhindering, dit direct melden bij den heer B.Dorla Achillesstraat 74 hs. Amsterdam.Zuid. Zij moeten gekleed zijn in wit shirt, zwarte broek en roodzwarte kousen. Bijeenkomst voor het Stadion om 6 uur. -o-o-o-o-o-o- JEÏÏGDTCTIRITOOI TE SMEEK Hierbij deelen wij onderstaanden jongelui mode, dat zoojuist bericht is binnengekomen, dat dit toumooi verschoven is naar 18 Augustus, zoodat wij dus 17, 18 en 19 Augustus naar Sneek gaan. Voor dit toumooi worden de volgende jongelui uitgenoodigd: Strijbis, v.d.Werff, Brand, v.d.Hurk, Bark, v.Soomeren, Rengers, Holterman, Chr.Kuggeleijn, Reijsoo, Bregman, Skop, Ouwehand, J.Yeen, Stokkink, P.Meijer, Buisman, Janssen, Peereboom, v.Teunenbroek, Postmaa, Feldman, Kuggeleijn, F.Veen, de Loos, W.v.d.Hurk, Kortenoever. Zij die niet deel kunnen nemen moeten dit nog deze week melden bij den heer B.Dorlas. Nadere mededeelingen, als vertrek trein, plaats en tijd van bijeenkomst, volgen nog. -o-o-o-o-o-o- ■«■BIIIW -•lil Il MMMlM^MM^mMnWÉIMIMIIMMMIIi

Bulletins (vnl. opstellingen) | 1946 | | pagina 2