DONATEURS BESTUUR 5a. Opzegging van het lidmaatschap kan slechts geschieden tegen het einde van het vereni gingsjaar (dertig juni) en met inachtname van een opzegtermijn van ten minste acht weken. Op deze opzegging is de Algemene Termijnenwet niet van toepassing. Ook kan het lidmaatschap worden beëindigd onmiddellijk in de gevallen, als bedoeld in de leden 3 en 4 van dit artikel, b. Een opzegging in strijd met het onder a bepaalde doet het lidmaatschap eindigen op het vroegst toegelaten tijdstip, volgende op de datum waartegen was opgezegd. 6a. Een lid kan van een opzegging van zijn lidmaatschap of een ontzetting uit zijn lidmaat schap binnen één maand na ontvangst van bedoelde kennisgeving bij de commissie van beroep in beroep gaan door middel van een brief met bericht van ontvangst, b. Gedurende de beroepstermijn en hangende het beroep kan het lid geen rechten uitoefenen. Artikel 9 1De vereniging kent naast leden donateurs. 2. Donateurs zijn die natuurlijke- of rechtspersonen die door het bestuur zijn toegelaten. 3. Donateurs hebben naast de verplichting de door het bestuur vastgelegde jaarlijkse bijdrage te voldoen geen andere rechten of verplichtingen dan die welke hen in of krachtens de statuten en/of reglementen zijn toegekend of opgelegd. 4. De rechten of verplichtingen van donateurs kunnen te allen tijde wederzijds door opzeg ging worden beëindigd, behoudens dat de jaarlijkse bijdrage voor het lopende verenigings jaar voor het geheel verschuldigd blijft. 5. Opzegging namens de vereniging geschiedt door het bestuur. Artikel 10 la. Het bestuur bestaat uit ten minste zeven meerderjarige personen, waaronder een voorzitter, een secretaris, een penningmeester en de voorzitter van de jeugdcommissie. Het aantal leden van het bestuur wordt vastgesteld door de algemene vergadering, b. De voorzitter, de secretaris, de penningmeester en de voorzitter van de jeugdcommissie worden door de algemene vergadering in functie benoemd. De voorzitter, de secretaris en de penningmeester en eventueel één of meer andere door het bestuur aan te wijzen leden van het bestuur vormen tezamen het dagelijks bestuur. 2. Bestuursleden worden - wat betreft de voorzitter, de secretaris, de penningmeester en de voorzitter van de jeugdcommissie in functie - kandidaat gesteld door het bestuur of door ten minste vijftien (15) stemgerechtigde leden. 3. Ieder lid van het bestuur wordt benoemd voor een periode van één jaar. Aftredende leden van het bestuur zijn terstond herbenoembaar. 7

Statuten en reglementen | 2008 | | pagina 7