COMMISSIES 12. Indien in de loop van het verenigingsjaar een bestuurslid wil aftreden, is hij verplicht van zijn voornemen ten minste drie weken van te voren schriftelijk aan de voorzitter kennis te geven. De voorzitter geeft, wanneer hij zelf wil aftreden, hiervan ten minste acht weken van te voren schriftelijk kennis aan de vice-voorzitter. 13. Bij tussentijds aftreden van één der door de algemene vergadering in functie gekozen bestuursleden of van 2e penningmeester, moet binnen een maand in de ontstane vacature worden voorzien door een verkiezing, welke schriftelijk kan geschieden. 14. Besluiten van het bestuur, overeenkomstig artikel 8 lid 5 van dit reglement ter algemene kennis gebracht, zijn bindend voor alle leden tot aan de eerstvolgende algemene vergade ring, welke het besluit kan bekrachtigen, wijzigen of doen vervallen. 15. Een lid van het bestuur kan door de meerderheid van het bestuur worden geschorst tot aan een binnen één maand te houden algemene vergadering, welke de schorsing kan opheffen of het betrokken bestuurslid uit zijn functie kan ontzetten. Artikel 9 1De commissies worden onderscheiden in permanente commissies en commissies ad hoe. 2. De permanente commissies bestaan uit een oneven aantal leden, doch tenminste drie. Zij worden gekozen uit de ereleden, leden van verdienste, 60+ en (jong-) senior leden en worden door de algemene vergadering benoemd. 3. Permanente commissies aanvaarden hun taak onmiddellijk na hun benoeming en beëin digen deze wanneer de nieuwe commissies benoemd zijn. Zij kiezen uit hun midden een voorzitter en een secretaris. Treedt tussentijds een lid van de commissie af dan voorziet het bestuur zo nodig in de vacature. 4. Een lid van een commissie kan door de meerderheid van die commissie aan het bestuur ter schorsing worden voorgedragen. Wordt tot schorsing overgegaan, dan heeft het geschorste lid het recht het bestuur te verzoeken binnen een maand een algemene vergadering te beleggen. 5. Commissieleden die zich voor het komende seizoen niet beschikbaar wensen te stellen dienen dit schriftelijk voor 30 april aan de le secretaris kenbaar te maken. 6. Permanente commissies zijn: a. Elftalcommissie A, B en C b. Jeugdcommissie c. Veteranencommissie d. Kascommissie e. Commissie Pers en Publiciteit f. Strafcommissie g. Commissie van Beroep h. Archiefcommissie i. Kennismakingscommissie j. Technische commissie k. Medische commissie 23

Statuten en reglementen | 2004 | | pagina 23