6a. De elftalcommissie A is belast met de samenstelling en begeleiding van de elftallen A.F.C. 2 en 3 welke uitkomen in de zondagcompetitie. De elftalcommissie B is belast met de samenstelling en begeleiding van alle overige senio ren elftallen welke uitkomen in de zondagcompetitie. De elftalcommissie C is belast met de samenstelling en begeleiding van alle senioren elftallen welke uitkomen in de zaterdagcompetitie. Het bestuur benoemd voor A.F.C. 1 een autonome trainer/coach die belast is met de training, samenstelling en coaching van het le elftal. De trainer/coach rapporteert rechtstreeks aan het bestuurslid belast met Technische Zaken, dan wel aan het dagelijks bestuur. Tevens wordt door het bestuur een elftalleider benoemd, die tezamen met de trainer/coach de begeleiding van het le elftal verzorgt. b. De jeugdcommissie is belast met de samenstelling en begeleiding van alle junioren en pupillen teams. c. De veteranencommissie draagt zorg voor de begeleiding van de spelers, die 35 jaar of ouder zijn en niet meer in het reguliere competitieverband spelen. d. De kascommissie controleert tenminste éénmaal per seizoen, doch tijdig voor de algemene vergadering waarin de le penningmeester zijn verslag uitbrengt, de boeken en financiële bescheiden van de le en 2e penningmeester. Het verslag van de bevindingen moet uiter lijk vier dagen voor de betreffende algemene vergadering bij het bestuur worden ingediend, al dan niet vergezeld van een voorstel tot verlenen van decharge van het bestuur over het afgelopen boekjaar. Een plaatsvervangend lid die niet tijdens de ambtsperiode van een kascommissielid diei^ plaats heeft ingenomen hoeft niet af te treden na een periode van drie jaar. e. De commissie pers, publiciteit en evenementen is belast met de redactie van het club orgaan, de persmap en het programmaboekje voor de thuiswedstrijden van het le elftal. Tevens is de commissie belast met het coördineren van alle door het bestuur vastgestelde evenementen. Zij draagt ook zorg voor speciale publicaties en de radiokamer en is tevens verantwoordelijk voor de contacten met de mediavertegenwoordigers. Één van de bestuursleden heeft ambtshalve zitting in deze commissie. f. De strafcommissie is belast met het geven van een oordeel over eventueel wangedrag van een lid, wanneer zij daartoe door het bestuur wordt verzocht. Zij adviseert het bestuur over de eventueel te treffen maatregelen. g. De commissie van beroep komt bijeen op verzoek van het betrokken lid indien hij het niet eens is met het oordeel van de strafcommissie en/of de daaruitvolgende straf van het bestuur. De voorzitters van de commissies als genoemd in artikel 9.6 a, b en c van het huishoude lijk reglement zijn qualitate qua lid van deze commissie. Tevens neemt een lid van de jeugdcommissie - niet zijnde de voorzitter - plaats in deze commissie. Zij dienen zich te onthouden van enige inbreng indien het een speler betreft die onder zijn commissie valt. h. De archiefcommissie beheert het archief van de vereniging. i. De kennismakingscommissie adviseert het bestuur inzake de aanname van nieuwe ledefl j. De technische commissie coördineert de overlappende taken van de elftalcommissies en adviseert het bestuur inzake de aanname van trainers en spelers. 24

Statuten en reglementen | 2001 | | pagina 24