EINDE LIDMAATSCHAP 7a. Een lid kan van een opgelegde straf binnen één maand na ontvangst van bedoelde kennis geving bij de commissie van beroep in beroep gaan door middel van een brief met bericht van ontvangst. Gedurende de beroepstermijn en hangende het beroep blijft de opgelegde straf gehandhaafd, b. De voorzitter van de commissie van beroep beslist binnen zeven dagen na ontvangst van het beroepsschrift op een verzoek van het lid tot opschorting van de straf hangende het beroep. Artikel 8 1Het lidmaatschap eindigt: a. door de dood van het lid, in welk geval het lidmaatschap niet vererft, b. door opzegging door het lid, c. door opzegging door de vereniging, d.door ontzetting uit het lidmaatschap, als bedoeld in artikel 7 lid 6 van deze statuten en e. door beëindiging van het lidmaatschap van de KNVB. 2. Opzegging door de vereniging en ontzetting uit het lidmaatschap geschieden door het bestuur. 3. De vereniging kan het lidmaatschap opzeggen: a. in de gevallen in deze statuten genoemd, b. wanneer het lid heeft opgehouden te voldoen aan de vereisten die de statuten voor het lid maatschap stellen, c. wanneer redelijkerwijs van de vereniging niet kan worden gevergd het lidmaatschap te laten voortduren, d. wanneer de KNVB het lidmaatschap van het lid heeft beëindigd, in welk geval de opzeg ging met onmiddellijke ingang geschiedt, tenzij het lid tegen de beëindiging van het lid maatschap van de KNVB op de door de KNVB voorgeschreven wijze bezwaar heeft ge maakt. In het laatste geval is het lid als lid van de vereniging geschorst totdat de beëindiging door de KNVB is bevestigd of ongedaan gemaakt. 4a. Een lid kan het lidmaatschap opzeggen met inachtneming van het in dit artikel bepaalde, b. Een lid kan het lidmaatschap ook met onmiddellijke ingang beëindigen: - wanneer redelijkerwijs niet kan worden gevergd het lidmaatschap te laten voortduren, - binnen één maand nadat een besluit, waarbij zijn rechten zijn beperkt of verplichtingen zijn verzwaard, hem is bekend geworden of medegedeeld, in welk geval het besluit alsdan niet op hem van toepassing is. Deze bevoegdheid tot opzegging komt het lid niet toe wanneer rechten en verplichtingen worden gewijzigd, die in de statuten nauwkeurig zijn omschreven, wijziging van gelde lijke rechten en verplichtingen hieronder begrepen, en - binnen één maand nadat hem een besluit is medegedeeld tot omzetting van de vereniging in een andere rechtsvorm of tot fusie. 6

Statuten en reglementen | 1996 | | pagina 6