STEMMINGEN STRAFFEN OFFICIEEL ORGAAN 7. Bestuursvergaderingen worden belegd: a. op verlangen van de voorzitter, b. op verlangen van tenminste 3 bestuursleden. 8. Commissievergaderingen worden belegd zo vaak dit nodig is. Artikel 12 la. Een stemming als bedoeld in artikel 16 lid 2 van de statuten mag niet ten doel hebben uit te maken welke van twee voorstellen de voorkeur geniet. b. Over elk voorstel wordt naar volgorde van indiening gestemd, tenzij het later ingediende voorstel door de voorzitter van verdere strekking dan het vorige wordt geacht; dan wordt eerst of uitsluitend over het later ingediende voorstel gestemd, tenzij de vergadering met tenminste twee/derde der geldig uitgebrachte stemmen anders beslist. c. Worden op een voorstel amendementen ingediend, dan komen deze vóór het voorstel in stemming en wel volgens de volgorde van indiening, tenzij een later ingediend amende ment door de voorzitter van verdere strekking dan een daarvoor ingediend amendement wordt geacht; dan wordt eerst of uitsluitend over het later ingediende amendement gestemd, tenzij de vergadering met twee/derde der geldig uitgebrachte stemmen anders beslist. Artikel 13 1. Straffen als bedoeld in artikel 7 lid 3 van de statuten worden gepubliceerd in het officieel orgaan. 2. Bij ontzetting uit het lidmaatschap wordt betaalde contributie niet, ook niet ten dele, terugbetaald. Artikel 14 la. Het bestuur bepaalt op welke wijze de officiële mededelingen ter kennis van de leden wor den gebracht, b. De wijze waarop dit geschiedt wordt de leden medegedeeld. 2. Voor de uitgave van het officieel orgaan is de le secretaris verantwoordelijk. 26

Statuten en reglementen | 1996 | | pagina 26