3. Permanente commissies aanvaarden hun taak onmiddellijk na hun benoeming en beëin digen deze wanneer de nieuwe commissies benoemd zijn. Zij kiezen uit hun midden een voorzitter en een secretaris. Treedt tussentijds een lid van de commissie af dan voorziet het bestuur zo nodig in de vacature. 4. Een lid van een commissie kan door de meerderheid van die commissie aan het bestuur ter schorsing worden voorgedragen. Wordt tot schorsing overgegaan, dan heeft het geschorste lid het recht het bestuur te verzoeken binnen een maand een algemene vergadering te beleggen. 5. Commissieleden die zich voor het komende seizoen niet beschikbaar wensen te stellen dienen dit schriftelijk voor 30 april aan de le secretaris kenbaar te maken. 6. Permanente commissies zijn: a. Elftalcommissie A, B en C b. Jeugdcommissie c. Veteranencommissie d. Kascommissie e. Commissie Pers en Publiciteit f. Strafcommissie g. Commissie van Beroep h. Archiefcommissie 6a. De elftalcommissie A is belast met de samenstelling en begeleiding van de elftallen A.F.C. 2 t/m 5 welke uitkomen in de zondagcompetitie. De elftalcommissie B is belast met de samenstelling en begeleiding van alle overige senio ren elftallen welke uitkomen in de zondagcompetitie. De elftalcommissie C is belast met de samenstelling en begeleiding van alle senioren elftallen welke uitkomen in de zaterdagcompetitie. Het bestuur benoemd voor A.F.C. 1 een autonome trainer/coach die belast is met de training, samenstelling en coaching van het le elftal. De trainer/coach rapporteert rechtstreeks aan het bestuurslid belast met Technische Zaken, dan wel aan het dagelijks bestuur. Tevens wordt door het bestuur een elftalleider benoemd, die tezamen met de trainer/coach de begeleiding van het le elftal verzorgt. 6b. De jeugdcommissie is belast met de samenstelling en begeleiding van alle junioren teams. 6c. De veteranencommissie draagt zorg voor de begeleiding van de spelers, die 35 jaar of ouder zijn en niet meer in het reguliere competitieverband spelen. 6d. De kascommissie controleert tenminste éénmaal per seizoen, doch tijdig voor de algemene vergadering waarin de le penningmeester zijn verslag uitbrengt, de boeken en financiële bescheiden van de le en 2e penningmeester. Het verslag van de bevindingen moet uiter lijk vier dagen voor de betreffende algemene vergadering bij het bestuur worden ingediend, al dan niet vergezeld van een voorstel tot verlenen van decharge van het bestuur over het afgelopen boekjaar. 6e. De commissie pers en publiciteit is belast met de redactie van het cluborgaan en het programmaboekje voor de thuiswedstrijden. Zij draagt ook zorg voor speciale publicaties 23

Statuten en reglementen | 1996 | | pagina 23