BIJZONDERE VOORWAARDEN Artikel 4 VERPLICHTINGEN VAN DE LEDEN RECHTEN VAN DE LEDEN 1. De overgang van junior A-lid naar jong-senior lid of van donateur naar jong-senior of senior lid kan door het bestuur worden afgewezen. 2. De overgang van een (jong-) senior lid van het zondagvoetbal naar het zaterdagvoetbal en vice versa behoeft de toestemming van het bestuur. 3. Door verkrijging van het lidmaatschap wordt men tevens lid van de K.N.V.B. Artikel 5 1Ieder lid wordt geacht de statuten en het huishoudelijk reglement te kennen. 2. Alle leden ontvangen bij hun toetreding een exemplaar van de statuten en van het huis houdelijk reglement. Bij eventuele geschillen kan een lid er zich niet op beroepen de statuten en het huishoudelijk reglement niet te hebben ontvangen. 3. In een eventueel tekort kan de algemene vergadering door een hoofdelijke omslag voor zien. 4. Alle door de algemene vergadering genomen besluiten zijn bindend voor alle leden, onge acht of deze tegenwoordig waren bij het nemen van het besluit. De leden zijn gehouden tot een goede uitvoering ervan mee te werken. 5. Indien de verschuldigde contributie niet binnen de door het bestuur vastgestelde termijn is voldaan, kan het bestuur overgaan tot het opleggen van een boete en/of het uitsluiten van deelname aan oefeningen en/of wedstrijden, dan wel overgaan tot ontzetting uit het lidmaatschap. 6. Opzettelijke beschadiging van eigendommen van de vereniging of van de door haar in huur of bruikleen genomen goederen komt voor rekening van de dader(s). Het bestuur bepaalt de te betalen schadevergoeding. 7. Verandering van adres moet binnen 8 dagen schriftelijk aan de 2e secretaris worden gemeld. Adreswijzigingen worden in het cluborgaan gepubliceerd. Artikel 6 1. De ereleden hebben geen financiële verplichtingen tegenover de vereniging, doch staan overigens wat hun rechten en verplichtingen betreft gelijk met senior leden. 2. De ereleden kunnen op verzoek van het bestuur de bestuursvergaderingen bijwonen. Zij ontvangen dan tijdig de agenda. 3. Leden van verdienste worden op hun verzoek vrijgesteld van financiële verplichtingen tegenover de vereniging, doch staan overigens wat hun rechten en verplichtingen betreft gelijk met senior leden. 19

Statuten en reglementen | 1996 | | pagina 19