20 b. verslag uitgebracht over den toestand der geld middelen volgens artikel 42; c. een Bestuur voor het volgend Vereenigingsjaar gekozen d. een elftal-commissie gekozen volgens art. 56; e. een enquête-commissie gekozen volgens art. 59; feen Kas Archief-commissie gekozen volgens art- 62. Artikel 75. Op de Jaarlijksche Algemeene Vergadering bedoeld in art. 73a: a. worden mededeelingen gedaan omtrent competitiën, terrein enz. b. wordt een reclame-commissie gekozen, volgens art.63; c. worden afgevaardigden en plaatsvervangende dito voor de diverse bonden gekozen. Artikel 76. De oproeping tot het houden van een Algemeene Ver gadering geschiedt schriftelijk minstens 8 dagen vóór den dag dier vergadering. Voorstellen van leden te behan delen op de Algemeene Vergadering moeten minstens 2 maal 24 uur van te voren bij den 1 sten Secretaris worden ingediend. Later ingekomen voorstellen kunnen alleen in behandeling worden genomen met goedvinden van het Bestuur. Artikel 77. Eene Algemeene Vergadering is slechts wettig, wan neer minstens een vierde der leden tegenwoordig is. Ingeval door onwettigheid der eerste, een tweede ver gadering noodig is, zal deze. ongeacht het aantal leden dat tegenwoordig is, altijd het recht hebben wettige be sluiten te nemen. Artikel 78. Bestuursvergaderingen worden belegd a. op verlangen van den lsten Voorzitter; b. op verlangen van minstens 3 Bestuursleden. Wettige besluiten kunnen slechts genomen worden indien minstens 4 Bestuursleden aanwezig zijn.

Statuten en reglementen | 1912 | | pagina 20