19 Artikel 70. Opgeroepen elftal-spelers en invallers, die zonder tegen bericht niet op wedstrijden verschijnen, worden beboet met f 1 Indien opgeroepen spelers en invallers afschrijven, moeten zij hiervoor een geldige reden opgeven, ter beoor deeling van de elftal-commissie. Indien de Vereeniging beboet wordt, wegens over treding van het spelreglement door de spelers, zal de boete verhaald worden op de spelers die hieraan schuldig zijn. Artikel 71. Spelers zijn op boete van f 1,— verplicht bij wed strijden het door de Algemeene Vergadering vastgestelde clubcostuum te dragen, hetwelk bij den aanvang van ieder seizoen, door middel van het Officieel-Orgaan der Ver eeniging, ter kennis van de leden wordt gebracht. De aanvoerders zijn verplicht, ingeval van overtreding, hier van opgave te doen op het wedstrijd-formulier. HOOFDSTUK XI. Vergaderingen. Artikel 72. Vergaderingen worden onderscheiden in Algemeene en Bestuursvergaderingen. Artikel 73. Er wordt eene Algemeene Vergadering uitgeschreven a lusschen 1 en 15 September b. na afloop van het seizoen c. op verlangen van minstens 3 bestuursleden d. op verlangen van minstens 7 gewone leden. In de beide laatste gevallen schriftelijk en met redenen omkleed bij het Bestuur in te dienen. De Algemeene Vergadering moet binnen 14 dagen na binnenkomen van het verzoek worden gehouden. Artikel 74. Op de Jaarlijksche Algemeene-Vergadering bedoeld in artikel 73b wordt a. verslag uitgebracht volgens artikel 40;

Statuten en reglementen | 1912 | | pagina 19