16 Artikel 55. Permanente commissiën zijn a. Elftal-commissie b. Enquête-commissie c. Kas- en Archiefcommissie; d. Reclame commissie. Zij worden door de Algemeene Vergadering benoemd. Artikel 55a. Bestuursleden hebben ten alle tijde het recht de ver gadering eener Commissie bij te wonen en hebben dan een adviseerenden stem Artikel 56. De elftal-commissie bestaat uit 7 personen, zooveel mogelijk uit niet spelende gewone leden gekozen. Zij kiest uit haar midden een Voorzitter en Secretaris. Deze commissie stelt de elftallen samen en is belast met de leiding der oefeningen en oefenwedstrijden. Zij is verplicht, zich in verbinding te stellen met het Bestuur indien zij een speler wegens bijzondere redenen, niet de spelkwaliteit betreffende, niet in een of meer wedstrijden wenscht te laten uitkomen, in welk geval het Bestuur en Elftal-commissie in een gecombineerde vergadering beslissen. Artikel 57. De Elftal-commissie geeft iedere maand schriftelijk aan den betreffenden Secretaris der Vereeniging, minstens 24 uur vóór de door de resp. Bonden vastgestelde data van iedere maand, de samenstelling der elftallen op. Artikel 58. De Secretaris der Elftal commissie zorgt voor de aan schrijving der spelers. Hij houdt aanteekening van de verzonden aanschrijvingen. Bij afschrijvingen van spelers handelt hij zooveel mogelijk, in overleg met de overige commissie-leden- Artikel 59. De Enquête-commissie bestaat uit 5 leden (geen be stuursleden). Zij kiest uit haar midden een voorzitter en een secretaris. Zij doet onderzoek naar de geschiktheid van

Statuten en reglementen | 1912 | | pagina 16