6 over alles, waarin niet bij de wet is voorzien. Art. 17. De le Yoorzitter zorgt voor het na komen van dit reglement en verdere regels en bepalingen, hij leidt de vergaderingen en stelt daarin de orde van den dag vast; hij heeft het recht de discussiën te sluiten, wanneer hij meent dat de vergadering voldoende is ingelicht llij is bij elke ofiicieele vertegenwoordiging de woord voerder van het Bestuur; hij kan alle stukken, van de Yereenigiug uitgaande, zoo hij zulks ver langt, mede onderteekenen. Art. 18. De 2e Yoorzitter treedt bij ontsten tenis van den lsten Voorzitter in diens plaats op. Hij treedt, zoolang zijn waarneming duurt, in alle rechten en plichten van den lsten Yoorzitter. Art. 19. De 1ste Secretaris houdt in daarvoor bestemde boeken notulen van alle vergaderingen; zij worden na goedkeuring door de vergadering door hem en door den Yoorzitter onderteekend. llij voert de briefwisseling uit naam van en in overleg met het Bestuur. Hij onderteekent alle stukken van hem uitgaande en is verplicht hier van copie te houden ineen daarvoor bestemd boek. In de Alg. Verg., bedoeld in Art. 30, 2de, brengt hij namens het Bestuur verslag uit over het afgeloopen vereenigingsjaar. Bestuursbesluiten worden, voor zoover het Bestuur het noodig oor deelt, door hein in 't officieel orgaan geplaatst, llij heelt het beheer over het archief. Bij afwe zigheid of onstentenis van den 2en Secretaris wor den al diens verplichtingen bij die van den lsten

Statuten en reglementen | 1904 | | pagina 7